Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Poniedziałek, 24 lutego 2020

Fortuna 1 Liga

  • Bełchatów nie zapłacił! Bracia Mak bez kontraktu
    Środa, 04 stycznia 2012, 11:16 Bełchatów nie zapłacił! Bracia Mak bez kontraktu

    Mateusz i Michał Mak, reprezentujący dotąd pierwszoligowy Ruch Radzionków, w rundzie wiosennej mieli zagrać w GKS Bełchatów. Zainteresowanych uzdolnionymi piłkarzami Ruchu było wiele ekstraklasowych...

  • Piotr Reiss w maju zakończy karierę
    Środa, 04 stycznia 2012, 09:21 Piotr Reiss w maju zakończy karierę

    Piotr Reiss ogłosił, że jego piłkarska kariera dobiegnie wkrótce końca. Napastnik postanowił, że nadchodząca runda wiosenna będzie jego ostatnią w zawodowej piłce.

  • Warta Poznań już na treningu
    Wtorek, 03 stycznia 2012, 20:31 Warta Poznań już na treningu

    Oprócz piłkarzy TM Ekstraklasy swoje zajęcia po przerwie świąteczno-noworocznej wznowili dzisiaj również zawodnicy pierwszoligowej Warty Poznań. Warta rozpoczęła sesję przygotowań od zajęć na...

  • Fani Arki zapowiadają bojkot
    Poniedziałek, 02 stycznia 2012, 20:07 Fani Arki zapowiadają bojkot

    Fani Arki Gdynia zapowiadają bojkot spotkań tej drużyny na własnym stadionie. Dzięki temu kibice gdyńskiego klubu chcą doprowadzić do odejścia działaczy, których obwiniają za spadek piłkarzy w...

  • Bramkarz Polonii Bytom zagra w lidze kanadyjskiej
    Poniedziałek, 02 stycznia 2012, 15:02 Bramkarz Polonii Bytom zagra w lidze kanadyjskiej

    Bramkarz Polonii Bytom, Michał Misiewicz prawdopodobnie odejdzie z Polonii Bytom jeszcze w trakcie styczniowego okna transferowego. 22-letni bramkarz otrzymał ofertę grę w lidze kanadyjskiej.

« 1 2 3   ...   970 971 972   ...   1009 1010 1011 »
MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1Warta Poznań204033-1812-4-46-1-26-3-2
2Stal Mielec203830-1812-2-67-2-15-0-5
3Podbeskidzie Bielsko-Biała203736-2111-4-57-1-14-3-4
4Radomiak Radom203630-2310-6-47-2-23-4-2
5Olimpia Grudziądz203134-309-4-76-2-23-2-5
6Miedź Legnica203129-269-4-75-2-14-2-6
7GKS Tychy203040-298-6-65-3-13-3-5
8GKS Jastrzębie203030-257-9-45-3-12-6-3
9Termalica Nieciecza 202628-227-5-85-3-22-2-6
10Zagłębie Sosnowiec202628-317-5-84-3-33-2-5
11Stomil Olsztyn202616-227-5-84-3-33-2-5
12Sandecja Nowy Sącz202528-357-4-95-3-32-1-6
13GKS Bełchatów 202424-277-3-105-1-32-2-7
14Puszcza Niepołomice202315-246-5-91-1-85-4-1
15Odra Opole202016-255-5-103-4-32-1-7
16Chrobry Głogów202018-335-5-104-4-41-1-6
17Wigry Suwałki201917-315-4-113-3-42-1-7
18Chojniczanka Chojnice201627-394-4-123-1-91-3-3
PT/29/11 18:00
Zagłębie S.
1-0
Termalica N.
SO/30/11 12:40
Stal M.
2-1
Podbeskidzie B.
SO/30/11 13:00
GKS J.
1-2
Stomil O.
SO/30/11 16:00
Chojniczanka C.
1-3
Olimpia G.
SO/30/11 17:00
Sandecja N.
0-1
Puszcza N.
ND/01/12 12:40
Radomiak R.
2-0
GKS B.
ND/01/12 13:30
Warta P.
3-0
Wigry S.
ND/01/12 15:00
Odra O.
0-0
GKS T.
ND/01/12 19:30
Chrobry G.
0-2
Miedź L.
SO/29/02 12:40
Miedź L.
-
Zagłębie S.
SO/29/02 17:00
GKS B.
-
GKS J.
SO/29/02 17:00
GKS T.
-
Sandecja N.
SO/29/02 17:30
Stomil O.
-
Odra O.
SO/29/02 18:00
Termalica N.
-
Chojniczanka C.
ND/01/03 12:40
Olimpia G.
-
Stal M.
ND/01/03 15:00
Puszcza N.
-
Chrobry G.
ND/01/03 15:00
Podbeskidzie B.
-
Wigry S.
PN/02/03 18:00
Warta P.
-
Radomiak R.
Strzelcy
12 Haydary (Olimpia)
11 Marzec (GKS Bełchatów)
10 Danielak (Podbeskidzie)
10 Piasecki (Zagłębie)
9 Kuzimski (Chojniczanka)
8 Gutkovskis (Termalica)
8 Kupczak (Warta)
8 Mikita (Radomiak)
8 Nowak (Stal)
1 kolejka
PT/26/07 19:00

Olimpia Grudziądz

Haydary 24, 32, 68, Łukowski 45 (k), Criciuma 89
5-0

Chrobry Głogów

PT/26/07 20:30

Stal Mielec

Getinger 22, Soljić 26 (k)
2-1

Warta Poznań

Jaroch 64
SO/27/07 18:00

Miedź Legnica

0-0

Odra Opole

SO/27/07 18:00

Zagłębie Sosnowiec

Piasecki 46
1-1

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Danielak 26
SO/27/07 18:00

Radomiak Radom

Nowak 16, Karwot 70
2-1

GKS Tychy

Grzeszczyk 65 (k)
SO/27/07 19:00

Puszcza Niepołomice

0-0

GKS Jastrzębie

SO/27/07 19:00

GKS Bełchatów

Golański 9, Zdybowicz 44, Wołkowicz 56
3-0

Stomil Olsztyn

SO/27/07 19:47

Wigry Suwałki

Huertas 31 (k)
1-1

Chojniczanka Chojnice

Wołąkiewicz 36 (k)
SO/27/07 20:00

Termalica Nieciecza

Gergel 23, Gutkovskis 38, de Amo 76
3-0

Sandecja Nowy Sącz

2 kolejka
PT/02/08 19:00

Chrobry Głogów

0-1

Termalica Nieciecza

Gutkovskis 71
PT/02/08 19:10

Sandecja Nowy Sącz

Piter-Bućko 30
1-2

Miedź Legnica

Ojamaa 18, Socha 40 (s)
PT/02/08 19:39

Stal Mielec

Dobrotka 23 (k)
1-1

Wigry Suwałki

Sauczek 77
PT/02/08 19:45

Odra Opole

0-1

Puszcza Niepołomice

Embalo 27
SO/03/08 17:00

Warta Poznań

Boczek 71
1-0

GKS Bełchatów

SO/03/08 18:00

Radomiak Radom

Michalski 13, Mikita 88
2-1

Stomil Olsztyn

Siemaszko 5
SO/03/08 18:00

Zagłębie Sosnowiec

0-1

Olimpia Grudziądz

Alves 75
SO/03/08 20:00

GKS Jastrzębie

K. Adamek 7, Tront 32
2-1

GKS Tychy

Piątkowski 38
ND/04/08 17:45

Chojniczanka Chojnice

0-1

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Roginić 30
3 kolejka
PT/09/08 19:00

Olimpia Grudziądz

Alves 46, 75, Haydary 72
3-5

Chojniczanka Chojnice

Sylwestrzak 5, Papikjan 13, Wachowiak 78, Michalski 86, Wolski 90
PT/09/08 19:45

Stomil Olsztyn

Lech 26 (k), Pałaszewski 67
2-1

GKS Jastrzębie

Wolniewicz 73 (k)
SO/10/08 17:45

Miedź Legnica

Marquitos 45, Mislov 86
2-1

Chrobry Głogów

Pawlik 13
SO/10/08 18:00

GKS Tychy

Mańka 44, Kristo 47, Grzeszczyk 72 (k), Moneta 87
4-1

Odra Opole

Czyżycki 41
SO/10/08 19:00

Puszcza Niepołomice

Embalo 61
1-2

Sandecja Nowy Sącz

Korzym 16, Piter-Bućko 74
SO/10/08 19:00

GKS Bełchatów

Zdybowicz 9, Biel 34, Kocyła 89
3-0

Radomiak Radom

SO/10/08 20:00

Termalica Nieciecza

Miković 56, Wlazło 69 (k)
2-0

Zagłębie Sosnowiec

ND/11/08 17:45

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Danielak 35, 62, 72, Martin 90
4-1

Stal Mielec

Paluchowski 11
ND/11/08 18:00

Wigry Suwałki

Żebrakowski 87
1-2

Warta Poznań

Długosz 19, Jaroch 48
4 kolejka
PT/16/08 17:30

Odra Opole

0-1

Stomil Olsztyn

Lech 45
PT/16/08 19:00

Chrobry Głogów

0-1

Puszcza Niepołomice

Bąk 88
PT/16/08 19:10

Sandecja Nowy Sącz

Klichowicz 85
1-0

GKS Tychy

PT/16/08 19:39

Stal Mielec

Tomasiewicz 37, Paluchowski 45
2-0

Olimpia Grudziądz

PT/16/08 20:00

Chojniczanka Chojnice

Obrocnik 3
1-0

Termalica Nieciecza

SO/17/08 15:00

Zagłębie Sosnowiec

Góral 12
1-0

Miedź Legnica

SO/17/08 18:00

Radomiak Radom

0-2

Warta Poznań

Jaroch 49, Janicki 77
SO/17/08 19:00

Wigry Suwałki

Najemski 35
1-0

Podbeskidzie Bielsko-Biała

SO/17/08 20:00

GKS Jastrzębie

Gojny 49 (k)
1-1

GKS Bełchatów

Marzec 79
5 kolejka
ŚR/21/08 17:00

Warta Poznań

Kupczak 10 (k), 83 (k)
2-1

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Sieracki 25
ŚR/21/08 17:30

Radomiak Radom

Nowak 37, Mikita 75 (k)
2-2

GKS Jastrzębie

Adamek 55, Tront 72
ŚR/21/08 19:00

Olimpia Grudziądz

Haydary 7
1-2

Wigry Suwałki

Aftyka 2, Najemski 74
ŚR/21/08 19:00

Puszcza Niepołomice

0-2

Zagłębie Sosnowiec

Piasecki 37, Nawotka 89
ŚR/21/08 19:00

GKS Tychy

Połap 24, Szeliga 43, Biernat 57, Szumilas 72, Kasprzyk 90
5-1

Chrobry Głogów

Kowalczyk 56
ŚR/21/08 19:00

GKS Bełchatów

Marzec 40
1-0

Odra Opole

ŚR/21/08 20:00

Termalica Nieciecza

Purece 71
1-2

Stal Mielec

Nowak 39, Tomasiewicz 40
ŚR/21/08 20:00

Chojniczanka Chojnice

0-3

Miedź Legnica

Danielewicz 3, Ojamaa 25 (k), Mislov 59
ŚR/21/08 20:30

Stomil Olsztyn

Sobczak 7
1-0

Sandecja Nowy Sącz

6 kolejka
SO/24/08 14:30

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Komor 14, Nowak 54
2-1

Olimpia Grudziądz

Łukowski 80
SO/24/08 19:00

Chrobry Głogów

0-0

Stomil Olsztyn

SO/24/08 19:45

Odra Opole

0-0

Radomiak Radom

ND/25/08 14:45

Zagłębie Sosnowiec

Pawłowski 55
1-2

GKS Tychy

Hołota 35 (s), Piątkowski 58
ND/25/08 16:00

Warta Poznań

Janicki 79 (k)
1-1

GKS Jastrzębie

Wolniewicz 90 (k)
ND/25/08 17:00

Sandecja Nowy Sącz

Piter-Bućko 63, Baran 79
2-1

GKS Bełchatów

Marzec 44
ND/25/08 18:00

Chojniczanka Chojnice

0-1

Puszcza Niepołomice

Żytek 38
ND/25/08 19:00

Wigry Suwałki

Sosnowski 32
1-0

Termalica Nieciecza

PN/26/08 19:39

Stal Mielec

Paluchowski 48
1-0

Miedź Legnica

7 kolejka
PT/30/08 17:30

Stomil Olsztyn

Lech 11
1-3

Zagłębie Sosnowiec

Małecki 26, 60, Pawłowski 90
PT/30/08 20:00

Chojniczanka Chojnice

Wolski 32
1-1

GKS Tychy

Kristo 47
SO/31/08 17:00

Olimpia Grudziądz

Haydary 43, Kamiński 48
2-1

Warta Poznań

Janicki 53
SO/31/08 17:30

Radomiak Radom

Abramowicz 19
1-0

Sandecja Nowy Sącz

SO/31/08 19:00

GKS Jastrzębie

Ali 24, 66
2-0

Odra Opole

SO/31/08 20:00

Termalica Nieciecza

Grzybek 15, Putiwcew 90
2-2

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Roginić 11, Sierpina 51
ND/01/09 15:00

Miedź Legnica

Łukowski 65, Makuch 76
2-1

Wigry Suwałki

Sauczek 90
ND/01/09 17:00

GKS Bełchatów

Marzec 53 (k)
1-2

Chrobry Głogów

Mandrysz 49, Ziemann 74
ND/01/09 19:00

Puszcza Niepołomice

0-1

Stal Mielec

Nowak 25
8 kolejka
PT/06/09 18:00

Chrobry Głogów

0-2

Radomiak Radom

Lewandowski 17, Makowski 57
SO/07/09 14:45

Chojniczanka Chojnice

Wachowiak 11
1-3

Stomil Olsztyn

Lech 29, Siemaszko 70, Skrzecz 90
SO/07/09 18:00

Wigry Suwałki

Sabiłło 81, 83
2-3

Puszcza Niepołomice

Czarny 17, Bąk 53, Embalo 58
SO/07/09 19:10

Sandecja Nowy Sącz

Kun 51
1-1

GKS Jastrzębie

Żak 69
ND/08/09 14:00

Zagłębie Sosnowiec

Biłeńkyj 84
1-1

GKS Bełchatów

Marzec 62 (k)
ŚR/18/09 19:00

Stal Mielec

Nowak 64
1-2

GKS Tychy

Piątkowski 8, Steblecki 65
ŚR/18/09 19:00

Olimpia Grudziądz

Monterde 40
1-0

Termalica Nieciecza

ŚR/18/09 19:30

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Nowak 45 (k), Roginić 47
2-1

Miedź Legnica

Bartczak 70
ŚR/18/09 20:00

Warta Poznań

Janicki 33, Rybicki 55, Kiełb 81
3-0

Odra Opole

9 kolejka
PT/13/09 19:00

Chojniczanka Chojnice

Paprzycki 9, Kuzimski 26, 63
3-0

GKS Bełchatów

PT/13/09 19:45

Stomil Olsztyn

Sobczak 60
1-0

Stal Mielec

PT/13/09 19:45

Odra Opole

Skrzypczak 19
1-1

Sandecja Nowy Sącz

Kun 5
SO/14/09 16:00

Radomiak Radom

Cichocki 28, Michalski 62
2-1

Zagłębie Sosnowiec

Nawotka 64
SO/14/09 18:00

Puszcza Niepołomice

0-1

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Nowak 19
SO/14/09 18:00

GKS Tychy

Piątek 15, Kristo 90
2-1

Wigry Suwałki

Szeliga 78 (s)
SO/14/09 19:00

Termalica Nieciecza

Jelić 47
1-1

Warta Poznań

Kupczak 87 (k)
SO/14/09 19:00

GKS Jastrzębie

Adamek 82
1-0

Chrobry Głogów

ND/15/09 12:45

Miedź Legnica

2-2

Olimpia Grudziądz

10 kolejka
PT/20/09 19:47

Wigry Suwałki

0-0

Stomil Olsztyn

SO/21/09 17:00

Stal Mielec

Nowak 5 (k)
1-0

GKS Bełchatów

SO/21/09 18:00

Chrobry Głogów

Lebedyński 4, Benedyczak 42, Ilków-Gołąb 90
3-2

Odra Opole

Kamiński 84, Czyżycki 86
SO/21/09 18:00

Zagłębie Sosnowiec

Grzelak 59, Radwanek 63
2-4

GKS Jastrzębie

Wróbel 18, 38, 58, Bojdys 31
SO/21/09 18:00

Chojniczanka Chojnice

Drozdowicz 14
1-3

Radomiak Radom

Górski 8, Leandro 24, Abramowicz 39
SO/21/09 19:10

Sandecja Nowy Sącz

Małkowski 90
1-2

Warta Poznań

Jaroch 54, Janicki 66 (k)
SO/21/09 20:00

Termalica Nieciecza

0-1

Miedź Legnica

Pikk 64
ND/22/09 15:00

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Danielak 29, 48
2-2

GKS Tychy

Osyra 51 (s), Mańka 90
ND/22/09 19:00

Olimpia Grudziądz

Monterde 90 - Bąk 90
1-1

Puszcza Niepołomice

Bąk 90
11 kolejka
PT/27/09 17:30

Sandecja Nowy Sącz

Chmiel 4, Ogorzały 44, Gabrych 88
3-2

Chrobry Głogów

Praznovsky 74, Ilków-Gołąb
SO/28/09 15:30

Radomiak Radom

Mikita 20, 64
2-0

Stal Mielec

SO/28/09 17:00

GKS Tychy

Biernat 10, Grzeszczyk 50
2-3

Olimpia Grudziądz

Haydary 87, 90 (k), Criciuma 90
SO/28/09 18:00

Stomil Olsztyn

Remisz 82
1-0

Podbeskidzie Bielsko-Biała

ND/29/09 15:00

Warta Poznań

Trałka 83, Laskowski 85
2-1

Miedź Legnica

Ojamaa 89
ND/29/09 17:00

Puszcza Niepołomice

0-3

Termalica Nieciecza

Wlazło 68, 90, Gutkovskis 77
ND/29/09 17:00

GKS Bełchatów

Biel 45, Marzec 52, 73
3-0

Wigry Suwałki

ND/29/09 18:00

Odra Opole

Błanik 52
1-1

Zagłębie Sosnowiec

Piasecki 32
ND/29/09 18:00

Chojniczanka Chojnice

Mikołajczak 15, Papikjan 52, Drozdowicz 87
3-1

GKS Jastrzębie

Tront 3 (k)
12 kolejka
PT/04/10 19:00

Miedź Legnica

Zieliński 16
1-0

Puszcza Niepołomice

PT/04/10 20:45

Stal Mielec

Prokić 18, Getinger 71, Paluchowski 90
3-1

GKS Jastrzębie

Ali 32
SO/05/10 17:00

Wigry Suwałki

Bartczak 60
1-4

Radomiak Radom

Leandro 34, 45 (k), Karwot 72, Mikita 90
SO/05/10 17:45

Chrobry Głogów

0-0

Warta Poznań

SO/05/10 18:00

Zagłębie Sosnowiec

Biłeńkyj 17, Piasecki 82 (k), Pawłowski 90
3-1

Sandecja Nowy Sącz

Ogorzały 90
SO/05/10 18:00

Chojniczanka Chojnice

Kuzimski 49
1-2

Odra Opole

Skrzypczak 3 (k), Trojak 34
SO/05/10 18:00

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Roginić 54, 55, Danielak 63, Sopoćko 81
4-0

GKS Bełchatów

SO/05/10 19:00

Termalica Nieciecza

Purece 9, Kiełb 34, 65, Gutkovskis 84
4-3

GKS Tychy

Lewicki 2, Szumilas 12, Piątek 41
ND/06/10 19:00

Olimpia Grudziądz

Wawszczyk 4
1-0

Stomil Olsztyn

13 kolejka
PT/11/10 17:45

Stomil Olsztyn

Sobczak 63
1-1

Termalica Nieciecza

Miković 48
PT/11/10 19:10

Sandecja Nowy Sącz

Thiago 7, Flis 18, Kanach 33, Piter-Bućko 54
4-4

Chojniczanka Chojnice

Conejo 1, Drozdowicz 45, Bartosiak 47, Kuzimski 63
SO/12/10 14:00

Radomiak Radom

Nowak 73
1-3

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Roginić 22, Sierpina 50, Martin 90
SO/12/10 17:00

GKS Bełchatów

Marzec 78
1-0

Olimpia Grudziądz

WT/22/10 17:30

GKS Tychy

Szumilas 42, Grzeszczyk 54 (k), Połap 63, Piątkowski 67
4-1

Miedź Legnica

Kort 81
WT/22/10 18:00

GKS Jastrzębie

Wróbel 35
1-0

Wigry Suwałki

WT/22/10 19:00

Puszcza Niepołomice

0-2

Warta Poznań

Kiełb 18, Kieliba 83
ŚR/23/10 18:00

Chrobry Głogów

Benedyczak 14, Praznovsky 40 (k), Kowalczyk 90
3-0

Zagłębie Sosnowiec

CZ/24/10 17:30

Odra Opole

Adamec 83
1-0

Stal Mielec

14 kolejka
PT/18/10 18:00

Wigry Suwałki

Sabiłło 8
1-0

Odra Opole

PT/18/10 18:00

Puszcza Niepołomice

Żurek 14, Tomalski 40
2-1

GKS Tychy

Lewicki 80
PT/18/10 18:00

Chrobry Głogów

Ilków-Gołąb 42 (k)
1-0

Chojniczanka Chojnice

PT/18/10 19:00

Stal Mielec

Janoszka 38, Nowak 53 (k), Mak 81, 85, Lisowski 88
5-1

Sandecja Nowy Sącz

Małkowski 5
PT/18/10 20:45

Miedź Legnica

Warcholak 33, Sabala 45, Łukowski 49, Kort 84
4-1

Stomil Olsztyn

M. Gancarczyk 25
SO/19/10 17:00

Olimpia Grudziądz

Haydary 38 (k), 44
2-2

Radomiak Radom

Leandro 64 (k), Michalski 83
SO/19/10 17:45

Warta Poznań

Jakóbowski 78, Kupczak 87
2-3

Zagłębie Sosnowiec

Piasecki 28, Mularczyk 64, Grzelak 73
SO/19/10 18:00

Podbeskidzie Bielsko-Biała

0-2

GKS Jastrzębie

Bojdys 38, Wróbel 81
SO/19/10 19:00

Termalica Nieciecza

Gutkovskis 1, 74
2-1

GKS Bełchatów

Biel 64
15 kolejka
PT/25/10 18:00

Stomil Olsztyn

0-0

Puszcza Niepołomice

PT/25/10 19:10

Sandecja Nowy Sącz

Klichowicz 74
1-0

Wigry Suwałki

PT/25/10 20:45

GKS Bełchatów

Kocyła 66
1-1

Miedź Legnica

Kort 88 (k)
SO/26/10 14:00

Radomiak Radom

Makowski 53
1-0

Termalica Nieciecza

SO/26/10 16:00

GKS Jastrzębie

Jaroszek 20, Tront 55 (k)
2-0

Olimpia Grudziądz

SO/26/10 18:00

GKS Tychy

Mańka 56
1-1

Warta Poznań

Jakóbowski 66
SO/26/10 18:00

Zagłębie Sosnowiec

Piasecki 12, Szwed 54, Pawłowski 78 (k)
3-3

Chojniczanka Chojnice

Kuzimski 6, 27 (k), Michalski 59
ND/27/10 12:45

Chrobry Głogów

Lebedyński 59
1-0

Stal Mielec

ND/27/10 15:00

Odra Opole

0-2

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Figiel 16, Roginić 55
16 kolejka
SO/02/11 12:40

Miedź Legnica

Zieliński 12, Purzycki 17, Łukowski 42
3-1

Radomiak Radom

Górski 86
SO/02/11 17:00

Olimpia Grudziądz

Monterde 56, Haydary 75, Kona 85
3-1

Odra Opole

Piech 62
SO/02/11 18:00

Termalica Nieciecza

Gergel 23 (k), Miković 54
2-2

GKS Jastrzębie

Ali 27, Wróbel 64
ND/03/11 12:40

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Sierpina 41, Jaroch 60, Danielak 78 - Korzym 30
3-1

Sandecja Nowy Sącz

Korzym 30
ND/03/11 13:00

Warta Poznań

Kupczak 18, Jakóbowski 36
2-0

Chojniczanka Chojnice

ND/03/11 15:00

Puszcza Niepołomice

Bartków 70
1-4

GKS Bełchatów

Marzec 3, Kocyła 49, Marzec 76, Bartosiak 87
ND/03/11 15:00

GKS Tychy

Mańka 41
1-0

Stomil Olsztyn

ND/03/11 16:00

Wigry Suwałki

Huertas 41 (k)
1-1

Chrobry Głogów

Ilków-Gołąb 50 (k)
ND/03/11 17:00

Stal Mielec

Soljić 80
1-1

Zagłębie Sosnowiec

Mularczyk 75
17 kolejka
PT/08/11 19:10

Sandecja Nowy Sącz

Małkowski 32 (k), Thiago 43, Piter-Bućko 84 (k)
3-1

Olimpia Grudziądz

Criciuma 90
SO/09/11 12:40

Stomil Olsztyn

Sobczak 71
1-3

Warta Poznań

Kupczak 57 (k), 78 (k), Jaroch 90
SO/09/11 14:00

Radomiak Radom

Cichocki 79
1-1

Puszcza Niepołomice

Stawarczyk 37
SO/09/11 16:00

GKS Jastrzębie

Wróbel 38, Ali 66
2-2

Miedź Legnica

Musa 80, Marquitos 88
SO/09/11 16:00

Chojniczanka Chojnice

0-2

Stal Mielec

Mak 40, 85
SO/09/11 17:00

GKS Bełchatów

Marzec 26 (k)
1-4

GKS Tychy

Biernat 12, Grolik 39 (s), Mańka 81, Grzeszczyk 90 (k)
SO/09/11 17:00

Odra Opole

Czyżycki 52, Janus 77 (k)
2-0

Termalica Nieciecza

SO/09/11 18:00

Zagłębie Sosnowiec

Małecki 8, Kraczunow 13
2-0

Wigry Suwałki

ND/10/11 12:40

Chrobry Głogów

Ilków-Gołąb 52
1-1

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Sierpina 50 (k)
18 kolejka
SO/16/11 12:40

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Figiel 13, Roginić 29, Danielak 41, Seedorf 83 (s)
4-1

Zagłębie Sosnowiec

Piasecki 50 (k)
SO/16/11 15:00

Stomil Olsztyn

0-1

GKS Bełchatów

Biel 84
SO/16/11 16:00

Chojniczanka Chojnice

Kuzimski 83
1-3

Wigry Suwałki

Ozga 4, Huertas 70 (k), Żebrakowski 82
SO/16/11 17:00

GKS Tychy

Moneta 37, Sołowiej 72
2-2

Radomiak Radom

Mikita 80, Nowak 90
SO/16/11 17:00

Sandecja Nowy Sącz

Korzym 14, Gabrych 27
2-2

Termalica Nieciecza

Gergel 80 (k), Orzechowski 83
ND/17/11 12:40

Warta Poznań

0-2

Stal Mielec

Mak 9, Prokić 90
WT/26/11 17:00

GKS Jastrzębie

Mróz 43
1-1

Puszcza Niepołomice

Embalo 74
ŚR/27/11 17:30

Odra Opole

Mikinić 75 (k), 86, Janus 79
3-0

Miedź Legnica

ŚR/27/11 18:00

Chrobry Głogów

Ilków-Gołąb 8 (k), Piła 66
2-2

Olimpia Grudziądz

Criciuma 43, Bogusławski 56
19 kolejka
PT/22/11 16:30

Wigry Suwałki

0-3

Stal Mielec

Nowak 1, 74 (k), 90
PT/22/11 18:00

Puszcza Niepołomice

Embalo 25
1-2

Odra Opole

Janus 27, Bonecki 60
PT/22/11 18:00

Miedź Legnica

Sabala 90
1-3

Sandecja Nowy Sącz

Korzym 46, Kanach 51, Walski 66
PT/22/11 18:00

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Modelski 57, Danielak 69
2-1

Chojniczanka Chojnice

Kuzimski 82 (k)
SO/23/11 12:40

GKS Bełchatów

Biel 74
1-2

Warta Poznań

Jaroch 53, Spławski 89
SO/23/11 16:00

Olimpia Grudziądz

Haydary 82, Duriska 85
2-1

Zagłębie Sosnowiec

Piasecki 55
SO/23/11 17:00

GKS Tychy

Piątkowski 11, Grzeszczyk 55
2-2

GKS Jastrzębie

Ali 43, 60
SO/23/11 17:00

Termalica Nieciecza

Gergel 45, 68, Gutkovskis 76, 79
4-0

Chrobry Głogów

ND/24/11 12:40

Stomil Olsztyn

0-0

Radomiak Radom

20 kolejka
PT/29/11 18:00

Zagłębie Sosnowiec

Piasecki 78
1-0

Termalica Nieciecza

SO/30/11 12:40

Stal Mielec

Żyro 13, Mak 15
2-1

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Sierpina 43 (k)
SO/30/11 13:00

GKS Jastrzębie

Wróbel 3
1-2

Stomil Olsztyn

Hajda 29, Lech 88 (k)
SO/30/11 16:00

Chojniczanka Chojnice

Kuzimski 42
1-3

Olimpia Grudziądz

Podgórski 17 (s), Criciuma 58, 77
SO/30/11 17:00

Sandecja Nowy Sącz

0-1

Puszcza Niepołomice

Embalo 62 (k)
ND/01/12 12:40

Radomiak Radom

Michalski 6, Mikita 49 (k)
2-0

GKS Bełchatów

ND/01/12 13:30

Warta Poznań

Jaroch 27, Kupczak 52 (k), Ozga 90 (s)
3-0

Wigry Suwałki

ND/01/12 15:00

Odra Opole

0-0

GKS Tychy

ND/01/12 19:30

Chrobry Głogów

0-2

Miedź Legnica

Łukowski 45, Marquitos 67
21 kolejka
SO/29/02 12:40

Miedź Legnica

-

Zagłębie Sosnowiec

SO/29/02 17:00

GKS Bełchatów

-

GKS Jastrzębie

SO/29/02 17:00

GKS Tychy

-

Sandecja Nowy Sącz

SO/29/02 17:30

Stomil Olsztyn

-

Odra Opole

SO/29/02 18:00

Termalica Nieciecza

-

Chojniczanka Chojnice

ND/01/03 12:40

Olimpia Grudziądz

-

Stal Mielec

ND/01/03 15:00

Puszcza Niepołomice

-

Chrobry Głogów

ND/01/03 15:00

Podbeskidzie Bielsko-Biała

-

Wigry Suwałki

PN/02/03 18:00

Warta Poznań

-

Radomiak Radom

22 kolejka
- -

Miedź Legnica

-

Chojniczanka Chojnice

- -

Wigry Suwałki

-

Olimpia Grudziądz

- -

Stal Mielec

-

Termalica Nieciecza

- -

Zagłębie Sosnowiec

-

Puszcza Niepołomice

- -

Chrobry Głogów

-

GKS Tychy

- -

Sandecja Nowy Sącz

-

Stomil Olsztyn

- -

Odra Opole

-

GKS Bełchatów

- -

GKS Jastrzębie

-

Radomiak Radom

SO/07/03 00:00

Podbeskidzie Bielsko-Biała

-

Warta Poznań

23 kolejka
- -

Radomiak Radom

-

Odra Opole

- -

GKS Bełchatów

-

Sandecja Nowy Sącz

- -

Stomil Olsztyn

-

Chrobry Głogów

- -

GKS Tychy

-

Zagłębie Sosnowiec

- -

Puszcza Niepołomice

-

Chojniczanka Chojnice

- -

Miedź Legnica

-

Stal Mielec

- -

Termalica Nieciecza

-

Wigry Suwałki

- -

Olimpia Grudziądz

-

Podbeskidzie Bielsko-Biała

SO/14/03 00:00

GKS Jastrzębie

-

Warta Poznań

24 kolejka
- -

Warta Poznań

-

Olimpia Grudziądz

- -

Podbeskidzie Bielsko-Biała

-

Termalica Nieciecza

- -

Wigry Suwałki

-

Miedź Legnica

- -

Stal Mielec

-

Puszcza Niepołomice

- -

Zagłębie Sosnowiec

-

Stomil Olsztyn

- -

Chrobry Głogów

-

GKS Bełchatów

- -

Sandecja Nowy Sącz

-

Radomiak Radom

- -

Odra Opole

-

GKS Jastrzębie

SO/21/03 00:00

GKS Tychy

-

Chojniczanka Chojnice

25 kolejka
- -

GKS Jastrzębie

-

Sandecja Nowy Sącz

- -

Radomiak Radom

-

Chrobry Głogów

- -

GKS Bełchatów

-

Zagłębie Sosnowiec

- -

Stomil Olsztyn

-

Chojniczanka Chojnice

- -

GKS Tychy

-

Stal Mielec

- -

Puszcza Niepołomice

-

Wigry Suwałki

- -

Miedź Legnica

-

Podbeskidzie Bielsko-Biała

- -

Termalica Nieciecza

-

Olimpia Grudziądz

SO/28/03 00:00

Odra Opole

-

Warta Poznań

26 kolejka
- -

Warta Poznań

-

Termalica Nieciecza

- -

Olimpia Grudziądz

-

Miedź Legnica

- -

Podbeskidzie Bielsko-Biała

-

Puszcza Niepołomice

- -

Wigry Suwałki

-

GKS Tychy

- -

Stal Mielec

-

Stomil Olsztyn

- -

Zagłębie Sosnowiec

-

Radomiak Radom

- -

Chrobry Głogów

-

GKS Jastrzębie

- -

Sandecja Nowy Sącz

-

Odra Opole

SO/04/04 00:00

GKS Bełchatów

-

Chojniczanka Chojnice

27 kolejka
- -

Odra Opole

-

Chrobry Głogów

- -

GKS Jastrzębie

-

Zagłębie Sosnowiec

- -

Radomiak Radom

-

Chojniczanka Chojnice

- -

GKS Bełchatów

-

Stal Mielec

- -

Stomil Olsztyn

-

Wigry Suwałki

- -

GKS Tychy

-

Podbeskidzie Bielsko-Biała

- -

Puszcza Niepołomice

-

Olimpia Grudziądz

- -

Miedź Legnica

-

Termalica Nieciecza

SO/11/04 00:00

Warta Poznań

-

Sandecja Nowy Sącz

28 kolejka
- -

GKS Jastrzębie

-

Chojniczanka Chojnice

- -

Termalica Nieciecza

-

Puszcza Niepołomice

- -

Olimpia Grudziądz

-

GKS Tychy

- -

Podbeskidzie Bielsko-Biała

-

Stomil Olsztyn

- -

Wigry Suwałki

-

GKS Bełchatów

- -

Stal Mielec

-

Radomiak Radom

- -

Zagłębie Sosnowiec

-

Odra Opole

- -

Chrobry Głogów

-

Sandecja Nowy Sącz

SO/18/04 00:00

Miedź Legnica

-

Warta Poznań

29 kolejka
- -

Sandecja Nowy Sącz

-

Zagłębie Sosnowiec

- -

Odra Opole

-

Chojniczanka Chojnice

- -

GKS Jastrzębie

-

Stal Mielec

- -

Radomiak Radom

-

Wigry Suwałki

- -

GKS Bełchatów

-

Podbeskidzie Bielsko-Biała

- -

Stomil Olsztyn

-

Olimpia Grudziądz

- -

GKS Tychy

-

Termalica Nieciecza

- -

Puszcza Niepołomice

-

Miedź Legnica

SO/25/04 00:00

Warta Poznań

-

Chrobry Głogów

30 kolejka
- -

Miedź Legnica

-

GKS Tychy

- -

Termalica Nieciecza

-

Stomil Olsztyn

- -

Olimpia Grudziądz

-

GKS Bełchatów

- -

Podbeskidzie Bielsko-Biała

-

Radomiak Radom

- -

Wigry Suwałki

-

GKS Jastrzębie

- -

Stal Mielec

-

Odra Opole

- -

Chojniczanka Chojnice

-

Sandecja Nowy Sącz

- -

Zagłębie Sosnowiec

-

Chrobry Głogów

SO/02/05 00:00

Warta Poznań

-

Puszcza Niepołomice

31 kolejka
- -

Zagłębie Sosnowiec

-

Warta Poznań

- -

Sandecja Nowy Sącz

-

Stal Mielec

- -

Odra Opole

-

Wigry Suwałki

- -

GKS Jastrzębie

-

Podbeskidzie Bielsko-Biała

- -

Radomiak Radom

-

Olimpia Grudziądz

- -

GKS Bełchatów

-

Termalica Nieciecza

- -

Stomil Olsztyn

-

Miedź Legnica

- -

GKS Tychy

-

Puszcza Niepołomice

SO/09/05 00:00

Chojniczanka Chojnice

-

Chrobry Głogów

32 kolejka
- -

Puszcza Niepołomice

-

Stomil Olsztyn

- -

Miedź Legnica

-

GKS Bełchatów

- -

Termalica Nieciecza

-

Radomiak Radom

- -

Olimpia Grudziądz

-

GKS Jastrzębie

- -

Podbeskidzie Bielsko-Biała

-

Odra Opole

- -

Wigry Suwałki

-

Sandecja Nowy Sącz

- -

Stal Mielec

-

Chrobry Głogów

- -

Chojniczanka Chojnice

-

Zagłębie Sosnowiec

SO/16/05 00:00

Warta Poznań

-

GKS Tychy

33 kolejka
- -

Zagłębie Sosnowiec

-

Stal Mielec

- -

Chrobry Głogów

-

Wigry Suwałki

- -

Sandecja Nowy Sącz

-

Podbeskidzie Bielsko-Biała

- -

Odra Opole

-

Olimpia Grudziądz

- -

GKS Jastrzębie

-

Termalica Nieciecza

- -

Radomiak Radom

-

Miedź Legnica

- -

GKS Bełchatów

-

Puszcza Niepołomice

- -

Stomil Olsztyn

-

GKS Tychy

SO/23/05 00:00

Chojniczanka Chojnice

-

Warta Poznań

34 kolejka
- -

GKS Tychy

-

GKS Bełchatów

- -

Puszcza Niepołomice

-

Radomiak Radom

- -

Miedź Legnica

-

GKS Jastrzębie

- -

Termalica Nieciecza

-

Odra Opole

- -

Olimpia Grudziądz

-

Sandecja Nowy Sącz

- -

Podbeskidzie Bielsko-Biała

-

Chrobry Głogów

- -

Wigry Suwałki

-

Zagłębie Sosnowiec

- -

Stal Mielec

-

Chojniczanka Chojnice

SO/30/05 00:00

Warta Poznań

-

Stomil Olsztyn

Piłka na żywo

PKO Ekstraklasa więcej

MPktBr
1Legia Warszawa234549-23
2Cracovia234232-18
3Pogoń Szczecin234025-18
4Śląsk Wrocław233931-24
5Lech Poznań233739-22
6Piast Gliwice233725-22
7Lechia Gdańsk233426-26
8Wisła Płock233228-36
9Jagiellonia Białystok233031-33
10Zagłębie Lubin232932-32
11Raków Częstochowa232928-37
12Górnik Zabrze232727-29
13Wisła Kraków232628-35
14Arka Gdynia232420-33
15Korona Kielce232312-26
16ŁKS Łódź231621-40
PT/21/02 18:00
ŁKS Ł.
0-0
Pogoń S.
PT/21/02 20:30
Śląsk W.
2-1
Górnik Z.
SO/22/02 15:00
Arka G.
3-2
Raków C.
SO/22/02 17:30
Legia W.
4-0
Jagiellonia B.
SO/22/02 20:00
Piast G.
1-0
Cracovia
ND/23/02 12:30
Wisła P.
1-1
Zagłębie L.
ND/23/02 15:00
Wisła K.
2-0
Korona K.
ND/23/02 17:30
Lech P.
2-0
Lechia G.
PT/28/02 18:00
Raków C.
-
Piast G.
PT/28/02 20:30
Jagiellonia B.
-
Lech P.
SO/29/02 15:00
Wisła K.
-
Wisła P.
SO/29/02 17:30
Górnik Z.
-
Pogoń S.
SO/29/02 20:00
Legia W.
-
Cracovia
ND/01/03 12:30
Korona K.
-
Lechia G.
ND/01/03 15:00
Arka G.
-
ŁKS Ł.
ND/01/03 17:30
Zagłębie L.
-
Śląsk W.
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

17:00 TVP Sport 4-4-2 (na żywo)
20:30 TVP Sport GOL (na żywo)
21:00 Premium 1 LM: Chelsea - Bayern (na żywo)
21:00 Premium 2 LM: Napoli - Barcelona (na żywo)