Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Piątek, 15 listopada 2019

Fortuna 1 Liga

  • 1 Liga: Wisła P. 0-2 Kolejarz S.
    Środa, 14 września 2011, 20:28 1 Liga: Wisła P. 0-2 Kolejarz S.

    1 Liga, 14 września 2011, 18:30
    Wisła Płock 0-2 Kolejarz Stróże
    Chrapek 43, Stefanik 81

  • 1 Liga: Warta P. 1-2 Olimpia G.
    Środa, 14 września 2011, 20:02 1 Liga: Warta P. 1-2 Olimpia G.

    1 Liga, 14 września 2011, 18:00
    Warta Poznań 1-2 Olimpia Grudziądz
    Reiss 23 (k), - Frańczak 36, Ruszkul 53

  • 1 Liga: Pogoń Sz. 5-1 Ruch R.
    Środa, 14 września 2011, 19:06 1 Liga: Pogoń Sz. 5-1 Ruch R.

    1 Liga, 14 września 2011, 18:00
    Pogoń Szczecin 5-1 Ruch Radzionków
    Hricko 27, Akahoshi 35, Andradina 36, 74, Petasz 84 - Mak 40

  • 1 Liga: Olimpia E. 1-3 Piast G.
    Środa, 14 września 2011, 18:54 1 Liga: Olimpia E. 1-3 Piast G.

    1 Liga, 14 września 2011, 17:00
    Olimpia Elbląg 1-3 Piast Gliwice
    Iwan 40 - Jurado 41, Kędziora 60, Podgórski 90

  • Jean Paulista piłkarzem Polonii Bytom
    Środa, 14 września 2011, 17:34 Jean Paulista piłkarzem Polonii Bytom

    Brazylijski piłkarz Jean Paulista podpisał w środę kontrakt z pierwszoligową Polonią Bytom.
    34-letni ofensywny zawodnik występował będzie w bytomskim klubie do końca sezonu.

« 1 2 3   ...   971 972 973   ...   978 979 980 »
MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1Warta Poznań173428-1510-4-35-1-15-3-2
2Podbeskidzie Bielsko-Biała173129-179-4-45-1-14-3-3
3Radomiak Radom173126-219-4-46-2-23-2-2
4Stal Mielec172923-179-2-66-2-13-0-5
5GKS Jastrzębie172826-207-7-35-2-02-5-3
6Miedź Legnica172826-208-4-55-2-03-2-5
7GKS Tychy172736-258-3-65-1-13-2-5
8Olimpia Grudziądz172427-267-3-75-2-22-1-5
9Zagłębie Sosnowiec172325-256-5-63-3-33-2-3
10Termalica Nieciecza 172222-196-4-74-3-22-1-5
11Stomil Olsztyn172214-206-4-74-2-22-2-5
12GKS Bełchatów 172122-236-3-85-1-21-2-6
13Sandecja Nowy Sącz172123-316-3-85-2-21-1-6
14Chrobry Głogów171916-255-4-84-3-31-1-5
15Puszcza Niepołomice171912-215-4-81-1-74-3-1
16Chojniczanka Chojnice171624-314-4-93-1-71-3-2
17Wigry Suwałki171614-244-4-93-3-31-1-6
18Odra Opole171311-243-4-102-3-31-1-7
PT/08/11 19:10
Sandecja N.
3-1
Olimpia G.
SO/09/11 12:40
Stomil O.
1-3
Warta P.
SO/09/11 14:00
Radomiak R.
1-1
Puszcza N.
SO/09/11 16:00
GKS J.
2-2
Miedź L.
SO/09/11 16:00
Chojniczanka C.
0-2
Stal M.
SO/09/11 17:00
GKS B.
1-4
GKS T.
SO/09/11 17:00
Odra O.
2-0
Termalica N.
SO/09/11 18:00
Zagłębie S.
2-0
Wigry S.
ND/10/11 12:40
Chrobry G.
1-1
Podbeskidzie B.
SO/16/11 12:40
Podbeskidzie B.
-
Zagłębie S.
SO/16/11 15:00
Stomil O.
-
GKS B.
SO/16/11 16:00
Chojniczanka C.
-
Wigry S.
SO/16/11 17:00
Sandecja N.
-
Termalica N.
SO/16/11 18:00
GKS T.
-
Radomiak R.
ND/17/11 12:40
Warta P.
-
Stal M.
WT/26/11 17:00
GKS J.
-
Puszcza N.
ŚR/27/11 17:30
Odra O.
-
Miedź L.
ŚR/27/11 18:00
Chrobry G.
-
Olimpia G.
Strzelcy
11 Haydary (Olimpia)
11 Marzec (GKS Bełchatów)
8 Danielak (Podbeskidzie)
7 Kupczak (Warta)
7 Piasecki (Zagłębie)
7 Roginić (Podbeskidzie)
7 Wróbel (GKS Jastrzębie)
6 Gutkovskis (Termalica)
6 Kuzimski (Chojniczanka)
1 kolejka
PT/26/07 19:00

Olimpia Grudziądz

Haydary 24, 32, 68, Łukowski 45 (k), Criciuma 89
5-0

Chrobry Głogów

PT/26/07 20:30

Stal Mielec

Getinger 22, Soljić 26 (k)
2-1

Warta Poznań

Jaroch 64
SO/27/07 18:00

Miedź Legnica

0-0

Odra Opole

SO/27/07 18:00

Zagłębie Sosnowiec

Piasecki 46
1-1

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Danielak 26
SO/27/07 18:00

Radomiak Radom

Nowak 16, Karwot 70
2-1

GKS Tychy

Grzeszczyk 65 (k)
SO/27/07 19:00

Puszcza Niepołomice

0-0

GKS Jastrzębie

SO/27/07 19:00

GKS Bełchatów

Golański 9, Zdybowicz 44, Wołkowicz 56
3-0

Stomil Olsztyn

SO/27/07 19:47

Wigry Suwałki

Huertas 31 (k)
1-1

Chojniczanka Chojnice

Wołąkiewicz 36 (k)
SO/27/07 20:00

Termalica Nieciecza

Gergel 23, Gutkovskis 38, de Amo 76
3-0

Sandecja Nowy Sącz

2 kolejka
PT/02/08 19:00

Chrobry Głogów

0-1

Termalica Nieciecza

Gutkovskis 71
PT/02/08 19:10

Sandecja Nowy Sącz

Piter-Bućko 30
1-2

Miedź Legnica

Ojamaa 18, Socha 40 (s)
PT/02/08 19:39

Stal Mielec

Dobrotka 23 (k)
1-1

Wigry Suwałki

Sauczek 77
PT/02/08 19:45

Odra Opole

0-1

Puszcza Niepołomice

Embalo 27
SO/03/08 17:00

Warta Poznań

Boczek 71
1-0

GKS Bełchatów

SO/03/08 18:00

Radomiak Radom

Michalski 13, Mikita 88
2-1

Stomil Olsztyn

Siemaszko 5
SO/03/08 18:00

Zagłębie Sosnowiec

0-1

Olimpia Grudziądz

Alves 75
SO/03/08 20:00

GKS Jastrzębie

K. Adamek 7, Tront 32
2-1

GKS Tychy

Piątkowski 38
ND/04/08 17:45

Chojniczanka Chojnice

0-1

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Roginić 30
3 kolejka
PT/09/08 19:00

Olimpia Grudziądz

Alves 46, 75, Haydary 72
3-5

Chojniczanka Chojnice

Sylwestrzak 5, Papikjan 13, Wachowiak 78, Michalski 86, Wolski 90
PT/09/08 19:45

Stomil Olsztyn

Lech 26 (k), Pałaszewski 67
2-1

GKS Jastrzębie

Wolniewicz 73 (k)
SO/10/08 17:45

Miedź Legnica

Marquitos 45, Mislov 86
2-1

Chrobry Głogów

Pawlik 13
SO/10/08 18:00

GKS Tychy

Mańka 44, Kristo 47, Grzeszczyk 72 (k), Moneta 87
4-1

Odra Opole

Czyżycki 41
SO/10/08 19:00

Puszcza Niepołomice

Embalo 61
1-2

Sandecja Nowy Sącz

Korzym 16, Piter-Bućko 74
SO/10/08 19:00

GKS Bełchatów

Zdybowicz 9, Biel 34, Kocyła 89
3-0

Radomiak Radom

SO/10/08 20:00

Termalica Nieciecza

Miković 56, Wlazło 69 (k)
2-0

Zagłębie Sosnowiec

ND/11/08 17:45

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Danielak 35, 62, 72, Martin 90
4-1

Stal Mielec

Paluchowski 11
ND/11/08 18:00

Wigry Suwałki

Żebrakowski 87
1-2

Warta Poznań

Długosz 19, Jaroch 48
4 kolejka
PT/16/08 17:30

Odra Opole

0-1

Stomil Olsztyn

Lech 45
PT/16/08 19:00

Chrobry Głogów

0-1

Puszcza Niepołomice

Bąk 88
PT/16/08 19:10

Sandecja Nowy Sącz

Klichowicz 85
1-0

GKS Tychy

PT/16/08 19:39

Stal Mielec

Tomasiewicz 37, Paluchowski 45
2-0

Olimpia Grudziądz

PT/16/08 20:00

Chojniczanka Chojnice

Obrocnik 3
1-0

Termalica Nieciecza

SO/17/08 15:00

Zagłębie Sosnowiec

Góral 12
1-0

Miedź Legnica

SO/17/08 18:00

Radomiak Radom

0-2

Warta Poznań

Jaroch 49, Janicki 77
SO/17/08 19:00

Wigry Suwałki

Najemski 35
1-0

Podbeskidzie Bielsko-Biała

SO/17/08 20:00

GKS Jastrzębie

Gojny 49 (k)
1-1

GKS Bełchatów

Marzec 79
5 kolejka
ŚR/21/08 17:00

Warta Poznań

Kupczak 10 (k), 83 (k)
2-1

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Sieracki 25
ŚR/21/08 17:30

Radomiak Radom

Nowak 37, Mikita 75 (k)
2-2

GKS Jastrzębie

Adamek 55, Tront 72
ŚR/21/08 19:00

Olimpia Grudziądz

Haydary 7
1-2

Wigry Suwałki

Aftyka 2, Najemski 74
ŚR/21/08 19:00

Puszcza Niepołomice

0-2

Zagłębie Sosnowiec

Piasecki 37, Nawotka 89
ŚR/21/08 19:00

GKS Tychy

Połap 24, Szeliga 43, Biernat 57, Szumilas 72, Kasprzyk 90
5-1

Chrobry Głogów

Kowalczyk 56
ŚR/21/08 19:00

GKS Bełchatów

Marzec 40
1-0

Odra Opole

ŚR/21/08 20:00

Termalica Nieciecza

Purece 71
1-2

Stal Mielec

Nowak 39, Tomasiewicz 40
ŚR/21/08 20:00

Chojniczanka Chojnice

0-3

Miedź Legnica

Danielewicz 3, Ojamaa 25 (k), Mislov 59
ŚR/21/08 20:30

Stomil Olsztyn

Sobczak 7
1-0

Sandecja Nowy Sącz

6 kolejka
SO/24/08 14:30

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Komor 14, Nowak 54
2-1

Olimpia Grudziądz

Łukowski 80
SO/24/08 19:00

Chrobry Głogów

0-0

Stomil Olsztyn

SO/24/08 19:45

Odra Opole

0-0

Radomiak Radom

ND/25/08 14:45

Zagłębie Sosnowiec

Pawłowski 55
1-2

GKS Tychy

Hołota 35 (s), Piątkowski 58
ND/25/08 16:00

Warta Poznań

Janicki 79 (k)
1-1

GKS Jastrzębie

Wolniewicz 90 (k)
ND/25/08 17:00

Sandecja Nowy Sącz

Piter-Bućko 63, Baran 79
2-1

GKS Bełchatów

Marzec 44
ND/25/08 18:00

Chojniczanka Chojnice

0-1

Puszcza Niepołomice

Żytek 38
ND/25/08 19:00

Wigry Suwałki

Sosnowski 32
1-0

Termalica Nieciecza

PN/26/08 19:39

Stal Mielec

Paluchowski 48
1-0

Miedź Legnica

7 kolejka
PT/30/08 17:30

Stomil Olsztyn

Lech 11
1-3

Zagłębie Sosnowiec

Małecki 26, 60, Pawłowski 90
PT/30/08 20:00

Chojniczanka Chojnice

Wolski 32
1-1

GKS Tychy

Kristo 47
SO/31/08 17:00

Olimpia Grudziądz

Haydary 43, Kamiński 48
2-1

Warta Poznań

Janicki 53
SO/31/08 17:30

Radomiak Radom

Abramowicz 19
1-0

Sandecja Nowy Sącz

SO/31/08 19:00

GKS Jastrzębie

Ali 24, 66
2-0

Odra Opole

SO/31/08 20:00

Termalica Nieciecza

Grzybek 15, Putiwcew 90
2-2

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Roginić 11, Sierpina 51
ND/01/09 15:00

Miedź Legnica

Łukowski 65, Makuch 76
2-1

Wigry Suwałki

Sauczek 90
ND/01/09 17:00

GKS Bełchatów

Marzec 53 (k)
1-2

Chrobry Głogów

Mandrysz 49, Ziemann 74
ND/01/09 19:00

Puszcza Niepołomice

0-1

Stal Mielec

Nowak 25
8 kolejka
PT/06/09 18:00

Chrobry Głogów

0-2

Radomiak Radom

Lewandowski 17, Makowski 57
SO/07/09 14:45

Chojniczanka Chojnice

Wachowiak 11
1-3

Stomil Olsztyn

Lech 29, Siemaszko 70, Skrzecz 90
SO/07/09 18:00

Wigry Suwałki

Sabiłło 81, 83
2-3

Puszcza Niepołomice

Czarny 17, Bąk 53, Embalo 58
SO/07/09 19:10

Sandecja Nowy Sącz

Kun 51
1-1

GKS Jastrzębie

Żak 69
ND/08/09 14:00

Zagłębie Sosnowiec

Biłeńkyj 84
1-1

GKS Bełchatów

Marzec 62 (k)
ŚR/18/09 19:00

Stal Mielec

Nowak 64
1-2

GKS Tychy

Piątkowski 8, Steblecki 65
ŚR/18/09 19:00

Olimpia Grudziądz

Monterde 40
1-0

Termalica Nieciecza

ŚR/18/09 19:30

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Nowak 45 (k), Roginić 47
2-1

Miedź Legnica

Bartczak 70
ŚR/18/09 20:00

Warta Poznań

Janicki 33, Rybicki 55, Kiełb 81
3-0

Odra Opole

9 kolejka
PT/13/09 19:00

Chojniczanka Chojnice

Paprzycki 9, Kuzimski 26, 63
3-0

GKS Bełchatów

PT/13/09 19:45

Stomil Olsztyn

Sobczak 60
1-0

Stal Mielec

PT/13/09 19:45

Odra Opole

Skrzypczak 19
1-1

Sandecja Nowy Sącz

Kun 5
SO/14/09 16:00

Radomiak Radom

Cichocki 28, Michalski 62
2-1

Zagłębie Sosnowiec

Nawotka 64
SO/14/09 18:00

Puszcza Niepołomice

0-1

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Nowak 19
SO/14/09 18:00

GKS Tychy

Piątek 15, Kristo 90
2-1

Wigry Suwałki

Szeliga 78 (s)
SO/14/09 19:00

Termalica Nieciecza

Jelić 47
1-1

Warta Poznań

Kupczak 87 (k)
SO/14/09 19:00

GKS Jastrzębie

Adamek 82
1-0

Chrobry Głogów

ND/15/09 12:45

Miedź Legnica

2-2

Olimpia Grudziądz

10 kolejka
PT/20/09 19:47

Wigry Suwałki

0-0

Stomil Olsztyn

SO/21/09 17:00

Stal Mielec

Nowak 5 (k)
1-0

GKS Bełchatów

SO/21/09 18:00

Chrobry Głogów

Lebedyński 4, Benedyczak 42, Ilków-Gołąb 90
3-2

Odra Opole

Kamiński 84, Czyżycki 86
SO/21/09 18:00

Zagłębie Sosnowiec

Grzelak 59, Radwanek 63
2-4

GKS Jastrzębie

Wróbel 18, 38, 58, Bojdys 31
SO/21/09 18:00

Chojniczanka Chojnice

Drozdowicz 14
1-3

Radomiak Radom

Górski 8, Leandro 24, Abramowicz 39
SO/21/09 19:10

Sandecja Nowy Sącz

Małkowski 90
1-2

Warta Poznań

Jaroch 54, Janicki 66 (k)
SO/21/09 20:00

Termalica Nieciecza

0-1

Miedź Legnica

Pikk 64
ND/22/09 15:00

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Danielak 29, 48
2-2

GKS Tychy

Osyra 51 (s), Mańka 90
ND/22/09 19:00

Olimpia Grudziądz

Monterde 90 - Bąk 90
1-1

Puszcza Niepołomice

Bąk 90
11 kolejka
PT/27/09 17:30

Sandecja Nowy Sącz

Chmiel 4, Ogorzały 44, Gabrych 88
3-2

Chrobry Głogów

Praznovsky 74, Ilków-Gołąb
SO/28/09 15:30

Radomiak Radom

Mikita 20, 64
2-0

Stal Mielec

SO/28/09 17:00

GKS Tychy

Biernat 10, Grzeszczyk 50
2-3

Olimpia Grudziądz

Haydary 87, 90 (k), Criciuma 90
SO/28/09 18:00

Stomil Olsztyn

Remisz 82
1-0

Podbeskidzie Bielsko-Biała

ND/29/09 15:00

Warta Poznań

Trałka 83, Laskowski 85
2-1

Miedź Legnica

Ojamaa 89
ND/29/09 17:00

Puszcza Niepołomice

0-3

Termalica Nieciecza

Wlazło 68, 90, Gutkovskis 77
ND/29/09 17:00

GKS Bełchatów

Biel 45, Marzec 52, 73
3-0

Wigry Suwałki

ND/29/09 18:00

Odra Opole

Błanik 52
1-1

Zagłębie Sosnowiec

Piasecki 32
ND/29/09 18:00

Chojniczanka Chojnice

Mikołajczak 15, Papikjan 52, Drozdowicz 87
3-1

GKS Jastrzębie

Tront 3 (k)
12 kolejka
PT/04/10 19:00

Miedź Legnica

Zieliński 16
1-0

Puszcza Niepołomice

PT/04/10 20:45

Stal Mielec

Prokić 18, Getinger 71, Paluchowski 90
3-1

GKS Jastrzębie

Ali 32
SO/05/10 17:00

Wigry Suwałki

Bartczak 60
1-4

Radomiak Radom

Leandro 34, 45 (k), Karwot 72, Mikita 90
SO/05/10 17:45

Chrobry Głogów

0-0

Warta Poznań

SO/05/10 18:00

Zagłębie Sosnowiec

Biłeńkyj 17, Piasecki 82 (k), Pawłowski 90
3-1

Sandecja Nowy Sącz

Ogorzały 90
SO/05/10 18:00

Chojniczanka Chojnice

Kuzimski 49
1-2

Odra Opole

Skrzypczak 3 (k), Trojak 34
SO/05/10 18:00

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Roginić 54, 55, Danielak 63, Sopoćko 81
4-0

GKS Bełchatów

SO/05/10 19:00

Termalica Nieciecza

Purece 9, Kiełb 34, 65, Gutkovskis 84
4-3

GKS Tychy

Lewicki 2, Szumilas 12, Piątek 41
ND/06/10 19:00

Olimpia Grudziądz

Wawszczyk 4
1-0

Stomil Olsztyn

13 kolejka
PT/11/10 17:45

Stomil Olsztyn

Sobczak 63
1-1

Termalica Nieciecza

Miković 48
PT/11/10 19:10

Sandecja Nowy Sącz

Thiago 7, Flis 18, Kanach 33, Piter-Bućko 54
4-4

Chojniczanka Chojnice

Conejo 1, Drozdowicz 45, Bartosiak 47, Kuzimski 63
SO/12/10 14:00

Radomiak Radom

Nowak 73
1-3

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Roginić 22, Sierpina 50, Martin 90
SO/12/10 17:00

GKS Bełchatów

Marzec 78
1-0

Olimpia Grudziądz

WT/22/10 17:30

GKS Tychy

Szumilas 42, Grzeszczyk 54 (k), Połap 63, Piątkowski 67
4-1

Miedź Legnica

Kort 81
WT/22/10 18:00

GKS Jastrzębie

Wróbel 35
1-0

Wigry Suwałki

WT/22/10 19:00

Puszcza Niepołomice

0-2

Warta Poznań

Kiełb 18, Kieliba 83
ŚR/23/10 18:00

Chrobry Głogów

Benedyczak 14, Praznovsky 40 (k), Kowalczyk 90
3-0

Zagłębie Sosnowiec

CZ/24/10 17:30

Odra Opole

Adamec 83
1-0

Stal Mielec

14 kolejka
PT/18/10 18:00

Wigry Suwałki

Sabiłło 8
1-0

Odra Opole

PT/18/10 18:00

Puszcza Niepołomice

Żurek 14, Tomalski 40
2-1

GKS Tychy

Lewicki 80
PT/18/10 18:00

Chrobry Głogów

Ilków-Gołąb 42 (k)
1-0

Chojniczanka Chojnice

PT/18/10 19:00

Stal Mielec

Janoszka 38, Nowak 53 (k), Mak 81, 85, Lisowski 88
5-1

Sandecja Nowy Sącz

Małkowski 5
PT/18/10 20:45

Miedź Legnica

Warcholak 33, Sabala 45, Łukowski 49, Kort 84
4-1

Stomil Olsztyn

M. Gancarczyk 25
SO/19/10 17:00

Olimpia Grudziądz

Haydary 38 (k), 44
2-2

Radomiak Radom

Leandro 64 (k), Michalski 83
SO/19/10 17:45

Warta Poznań

Jakóbowski 78, Kupczak 87
2-3

Zagłębie Sosnowiec

Piasecki 28, Mularczyk 64, Grzelak 73
SO/19/10 18:00

Podbeskidzie Bielsko-Biała

0-2

GKS Jastrzębie

Bojdys 38, Wróbel 81
SO/19/10 19:00

Termalica Nieciecza

Gutkovskis 1, 74
2-1

GKS Bełchatów

Biel 64
15 kolejka
PT/25/10 18:00

Stomil Olsztyn

0-0

Puszcza Niepołomice

PT/25/10 19:10

Sandecja Nowy Sącz

Klichowicz 74
1-0

Wigry Suwałki

PT/25/10 20:45

GKS Bełchatów

Kocyła 66
1-1

Miedź Legnica

Kort 88 (k)
SO/26/10 14:00

Radomiak Radom

Makowski 53
1-0

Termalica Nieciecza

SO/26/10 16:00

GKS Jastrzębie

Jaroszek 20, Tront 55 (k)
2-0

Olimpia Grudziądz

SO/26/10 18:00

GKS Tychy

Mańka 56
1-1

Warta Poznań

Jakóbowski 66
SO/26/10 18:00

Zagłębie Sosnowiec

Piasecki 12, Szwed 54, Pawłowski 78 (k)
3-3

Chojniczanka Chojnice

Kuzimski 6, 27 (k), Michalski 59
ND/27/10 12:45

Chrobry Głogów

Lebedyński 59
1-0

Stal Mielec

ND/27/10 15:00

Odra Opole

0-2

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Figiel 16, Roginić 55
16 kolejka
SO/02/11 12:40

Miedź Legnica

Zieliński 12, Purzycki 17, Łukowski 42
3-1

Radomiak Radom

Górski 86
SO/02/11 17:00

Olimpia Grudziądz

Monterde 56, Haydary 75, Kona 85
3-1

Odra Opole

Piech 62
SO/02/11 18:00

Termalica Nieciecza

Gergel 23 (k), Miković 54
2-2

GKS Jastrzębie

Ali 27, Wróbel 64
ND/03/11 12:40

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Sierpina 41, Jaroch 60, Danielak 78 - Korzym 30
3-1

Sandecja Nowy Sącz

Korzym 30
ND/03/11 13:00

Warta Poznań

Kupczak 18, Jakóbowski 36
2-0

Chojniczanka Chojnice

ND/03/11 15:00

Puszcza Niepołomice

Bartków 70
1-4

GKS Bełchatów

Marzec 3, Kocyła 49, Marzec 76, Bartosiak 87
ND/03/11 15:00

GKS Tychy

Mańka 41
1-0

Stomil Olsztyn

ND/03/11 16:00

Wigry Suwałki

Huertas 41 (k)
1-1

Chrobry Głogów

Ilków-Gołąb 50 (k)
ND/03/11 17:00

Stal Mielec

Soljić 80
1-1

Zagłębie Sosnowiec

Mularczyk 75
17 kolejka
PT/08/11 19:10

Sandecja Nowy Sącz

Małkowski 32 (k), Thiago 43, Piter-Bućko 84 (k)
3-1

Olimpia Grudziądz

Criciuma 90
SO/09/11 12:40

Stomil Olsztyn

Sobczak 71
1-3

Warta Poznań

Kupczak 57 (k), 78 (k), Jaroch 90
SO/09/11 14:00

Radomiak Radom

Cichocki 79
1-1

Puszcza Niepołomice

Stawarczyk 37
SO/09/11 16:00

GKS Jastrzębie

Wróbel 38, Ali 66
2-2

Miedź Legnica

Musa 80, Marquitos 88
SO/09/11 16:00

Chojniczanka Chojnice

0-2

Stal Mielec

Mak 40, 85
SO/09/11 17:00

GKS Bełchatów

Marzec 26 (k)
1-4

GKS Tychy

Biernat 12, Grolik 39 (s), Mańka 81, Grzeszczyk 90 (k)
SO/09/11 17:00

Odra Opole

Czyżycki 52, Janus 77 (k)
2-0

Termalica Nieciecza

SO/09/11 18:00

Zagłębie Sosnowiec

Małecki 8, Kraczunow 13
2-0

Wigry Suwałki

ND/10/11 12:40

Chrobry Głogów

Ilków-Gołąb 52
1-1

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Sierpina 50 (k)
18 kolejka
SO/16/11 12:40

Podbeskidzie Bielsko-Biała

-

Zagłębie Sosnowiec

SO/16/11 15:00

Stomil Olsztyn

-

GKS Bełchatów

SO/16/11 16:00

Chojniczanka Chojnice

-

Wigry Suwałki

SO/16/11 17:00

Sandecja Nowy Sącz

-

Termalica Nieciecza

SO/16/11 18:00

GKS Tychy

-

Radomiak Radom

ND/17/11 12:40

Warta Poznań

-

Stal Mielec

WT/26/11 17:00

GKS Jastrzębie

-

Puszcza Niepołomice

ŚR/27/11 17:30

Odra Opole

-

Miedź Legnica

ŚR/27/11 18:00

Chrobry Głogów

-

Olimpia Grudziądz

19 kolejka
- -

Stomil Olsztyn

-

Radomiak Radom

- -

GKS Tychy

-

GKS Jastrzębie

- -

Puszcza Niepołomice

-

Odra Opole

- -

Miedź Legnica

-

Sandecja Nowy Sącz

- -

Termalica Nieciecza

-

Chrobry Głogów

- -

Olimpia Grudziądz

-

Zagłębie Sosnowiec

- -

Podbeskidzie Bielsko-Biała

-

Chojniczanka Chojnice

- -

Wigry Suwałki

-

Stal Mielec

SO/23/11 17:00

GKS Bełchatów

-

Warta Poznań

20 kolejka
- -

Stal Mielec

-

Podbeskidzie Bielsko-Biała

- -

Chojniczanka Chojnice

-

Olimpia Grudziądz

- -

Zagłębie Sosnowiec

-

Termalica Nieciecza

- -

Chrobry Głogów

-

Miedź Legnica

- -

Sandecja Nowy Sącz

-

Puszcza Niepołomice

- -

Odra Opole

-

GKS Tychy

- -

GKS Jastrzębie

-

Stomil Olsztyn

- -

Radomiak Radom

-

GKS Bełchatów

SO/30/11 00:00

Warta Poznań

-

Wigry Suwałki

Piłka na żywo

PKO Ekstraklasa więcej

MPktBr
1Legia Warszawa152928-14
2Piast Gliwice152819-11
3Pogoń Szczecin152817-12
4Cracovia152722-14
5Śląsk Wrocław152721-14
6Wisła Płock152620-22
7Jagiellonia Białystok152325-20
8Lechia Gdańsk152117-15
9Lech Poznań152024-18
10Zagłębie Lubin151925-23
11Raków Częstochowa151917-21
12Górnik Zabrze151614-19
13Arka Gdynia151312-23
14Korona Kielce15127-19
15ŁKS Łódź151115-26
16Wisła Kraków151114-26
PT/08/11 18:00
ŁKS Ł.
0-1
Śląsk W.
PT/08/11 20:30
Piast G.
3-1
Jagiellonia B.
SO/09/11 15:00
Wisła P.
0-0
Cracovia
SO/09/11 17:30
Legia W.
5-1
Górnik Z.
SO/09/11 20:00
Wisła K.
0-1
Arka G.
ND/10/11 12:30
Zagłębie L.
2-2
Raków C.
ND/10/11 15:00
Lech P.
0-0
Korona K.
ND/10/11 17:30
Lechia G.
0-1
Pogoń S.
PT/22/11 18:00
Górnik Z.
-
Wisła P.
PT/22/11 20:30
Lech P.
-
Piast G.
SO/23/11 15:00
Korona K.
-
Raków C.
SO/23/11 17:30
Pogoń S.
-
Legia W.
SO/23/11 20:00
Lechia G.
-
ŁKS Ł.
ND/24/11 15:00
Jagiellonia B.
-
Arka G.
ND/24/11 17:30
Śląsk W.
-
Wisła K.
PN/25/11 18:00
Cracovia
-
Zagłębie L.
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

16:00 TVP Sport U-20: Polska - Szwajcaria (na żywo)
18:00 Polsat Sport e.ME: Turcja - Islandia (na żywo)
20:45 TVP Sport e.ME: Anglia - Czarnogóra (na żywo)
17:00 TVP Sport U-21: Bułgaria - Polska (na żywo)
20:45 Pol. Sp. N. e.ME: Rumunia - Szwecja (na żywo)