Piłka za granicą
PKO Ekstraklasa
- Środa, 15 maja 2024, 13:49 Frekwencja 32. kolejki Ekstraklasy
32. kolejka PKO Ekstraklasy na dziewięciu ligowych stadionach zgromadziła łącznie 140 776 kibiców.
- Środa, 15 maja 2024, 09:15 Legia wyjedzie na zgrupowanie do Austrii
22 czerwca piłkarze Legii Warszawa rozpoczną zgrupowanie w austriackim Kranzach. Obóz potrwa do 1 lipca.
- Środa, 15 maja 2024, 09:14 Aleksandar Vuković na dłużej trenerem Piasta
Piast Gliwice skorzystał z opcji przedłużenia kontraktu z trenerem Aleksandrem Vukoviciem. Jego umowa będzie obowiązywała do 30 czerwca 2025 roku.
- Wtorek, 14 maja 2024, 19:11 Lech Poznań ma nowego trenera
Niels Frederiksen od nowego sezonu będzie szkoleniowcem Lecha Poznań, z którym podpisał kontrakt obowiązujący do 30 czerwca 2026 roku. 53-letni Duńczyk zastąpi na stanowisku Mariusza Rumaka.
- Wtorek, 14 maja 2024, 18:59 Josue odejdzie z Legii
Po zakończeniu sezonu Josue odejdzie z Legii Warszawa. Jego wygasająca umowa z klubem nie zostanie przedłużona - poinformował sam zawodnik.
M | Pkt | Br | Z.R.P. Razem | Z.R.P. Dom | Z.R.P. Wyjazd | ||
1 | Legia Warszawa | 30 | 64 | 48-24 | 19- 7- 4 | 9- 3- 3 | 10- 4- 1 |
2 | Raków Częstochowa | 30 | 59 | 46-25 | 17- 8- 5 | 9- 3- 3 | 8- 5- 2 |
3 | Pogoń Szczecin | 30 | 52 | 36-23 | 15- 7- 8 | 8- 5- 2 | 7- 2- 6 |
4 | Śląsk Wrocław | 30 | 43 | 36-32 | 11- 10- 9 | 7- 7- 1 | 4- 3- 8 |
5 | Warta Poznań | 30 | 43 | 33-32 | 13- 4- 13 | 6- 2- 7 | 7- 2- 6 |
6 | Piast Gliwice | 30 | 42 | 39-32 | 11- 9- 10 | 6- 3- 6 | 5- 6- 4 |
7 | Lechia Gdańsk | 30 | 42 | 40-37 | 12- 6- 12 | 6- 3- 6 | 6- 3- 6 |
8 | Zagłębie Lubin | 30 | 41 | 38-40 | 11- 8- 11 | 7- 5- 3 | 4- 3- 8 |
9 | Jagiellonia Białystok | 30 | 37 | 39-48 | 10- 7- 13 | 6- 5- 4 | 4- 2- 9 |
10 | Górnik Zabrze | 30 | 37 | 31-33 | 10- 7- 13 | 6- 3- 6 | 4- 4- 7 |
11 | Lech Poznań | 30 | 37 | 39-38 | 9- 10- 11 | 4- 7- 4 | 5- 3- 7 |
12 | Wisła Płock | 30 | 33 | 37-44 | 8- 9- 13 | 4- 4- 7 | 4- 5- 6 |
13 | Wisła Kraków | 30 | 33 | 39-42 | 8- 9- 13 | 4- 2- 9 | 4- 7- 4 |
14 | Cracovia | 30 | 32 | 28-32 | 8- 13- 9 | 6- 5- 4 | 2- 8- 5 |
15 | Stal Mielec | 30 | 29 | 31-47 | 6- 11- 13 | 4- 5- 6 | 2- 6- 7 |
16 | Podbeskidzie Bielsko-Biała | 30 | 25 | 29-60 | 6- 7- 17 | 6- 4- 5 | 0- 3- 12 |
Strzelcy | |
22 | Pekhart (Legia) |
15 | Świerczok (Piast) |
12 | Ishak (Lech) |
12 | Jimenez (Górnik) |
12 | Paixao (Lechia) |
11 | Biliński (Podbeskidzie) |
11 | Imaz (Jagiellonia) |
11 | Puljić (Jagiellonia) |
1 kolejka | ||
PT/21/08 | 18:00 |
Zagłębie Lubin Guldan 82, Balić 872-1
Lech Poznań Ishak 45 |
SO/22/08 | 15:00 |
Cracovia Alvarez 58, Hanca 622-1
Pogoń Szczecin Frączczak 57 |
SO/22/08 | 17:30 |
Śląsk Wrocław Piasecki 2, Celeban 512-0
Piast Gliwice |
SO/22/08 | 20:00 |
Raków Częstochowa Kun 501-2
Legia Warszawa Pekhart 16, 84 |
ND/23/08 | 12:30 |
Wisła Płock Szwoch 891-1
Stal Mielec Prokić 55 |
ND/23/08 | 15:00 |
Warta Poznań 0-1
Lechia Gdańsk Zwoliński 66 |
ND/23/08 | 17:30 |
Górnik Zabrze Jimenez 1, 23 (k), 90, Krawczyk 454-2
Podbeskidzie Bielsko-Biała Biliński 57, 82 |
PN/24/08 | 18:00 |
Jagiellonia Białystok Makuszewski 251-1
Wisła Kraków Błaszczykowski 33 |
2 kolejka | ||
PT/28/08 | 18:00 |
Zagłębie Lubin Bohar 881-0
Warta Poznań |
PT/28/08 | 20:30 |
Stal Mielec 0-2
Górnik Zabrze Bochniewicz 36, Manneh 47 |
SO/29/08 | 15:00 |
Lechia Gdańsk Haydary 451-3
Raków Częstochowa Cebula 46, Gutkovskis 55, 76 |
SO/29/08 | 17:30 |
Wisła Kraków Pawelec 40 (s)1-3
Śląsk Wrocław Pich 17 (k), 75, Sobota 85 (k) |
SO/29/08 | 20:00 |
Legia Warszawa Pekhart 601-2
Jagiellonia Białystok Puljić 19, Imaz 28 |
ND/30/08 | 12:30 |
Piast Gliwice 0-1
Pogoń Szczecin Gorgon 66 |
ND/30/08 | 15:00 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała Danielak 16, Komor 582-2
Cracovia Jablonsky 45, Vestenicky 81 |
ND/30/08 | 17:30 |
Lech Poznań Ishak 56, Kamiński 682-2
Wisła Płock Szwoch 17 (k), Tuszyński 88 (k) |
3 kolejka | ||
PT/11/09 | 18:00 |
Jagiellonia Białystok Puljić 49, Imaz 512-2
Podbeskidzie Bielsko-Biała Biliński 18, Rzuchowski 37 |
PT/11/09 | 20:30 |
Wisła Płock 0-1
Legia Warszawa Pekhart 30 |
SO/12/09 | 15:00 |
Cracovia Szymonowicz 901-1
Stal Mielec Tomczyk 82 |
SO/12/09 | 17:30 |
Warta Poznań 0-0
Piast Gliwice |
SO/12/09 | 20:00 |
Śląsk Wrocław Celeban 12, Scalet 16, Pich 51 (k)3-3
Lech Poznań Ishak 7, 32, Ramirez 28 |
ND/13/09 | 15:00 |
Pogoń Szczecin Klemenz 8 (s), Triantafyllopoulos 902-2
Wisła Kraków Silva 3, Chuca 57 |
ND/13/09 | 17:30 |
Górnik Zabrze Jimenez 34 (k), Nowak 60, Ściślak 813-0
Lechia Gdańsk |
PN/14/09 | 18:00 |
Raków Częstochowa Gutkovskis 1, Tijanić 482-1
Zagłębie Lubin Sirk 66 |
4 kolejka | ||
PT/18/09 | 18:00 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała Nowak 131-4
Raków Częstochowa Schwarz 21 (k), 40 (k), Cebula 34, Gutkovskis 45 (k) |
PT/18/09 | 20:30 |
Wisła Kraków 0-3
Wisła Płock Uryga 8, Michalski 43, Rasak 71 |
SO/19/09 | 15:00 |
Lechia Gdańsk Paixao 4, 73 (k), Conrado 45, Nalepa 884-2
Stal Mielec Getinger 23, Mak 44 |
SO/19/09 | 17:30 |
Pogoń Szczecin Kucharczyk 89 (k)1-0
Śląsk Wrocław |
SO/19/09 | 20:00 |
Legia Warszawa Slisz 601-3
Górnik Zabrze Sobczyk 4, Nowak 17, Jimenez 47 |
ND/20/09 | 15:00 |
Zagłębie Lubin Simić 671-1
Cracovia Rivaldinho 48 |
ND/20/09 | 17:30 |
Lech Poznań Moder 90 (k)1-0
Warta Poznań |
PN/21/09 | 18:00 |
Piast Gliwice 0-1
Jagiellonia Białystok Imaz 58 |
7 kolejka | ||
SO/17/10 | 15:00 |
Cracovia van Amersfoort 25 (k)1-0
Piast Gliwice |
SO/17/10 | 17:30 |
Górnik Zabrze Nowak 41-3
Raków Częstochowa Lopez 20, 52, Tijanić 31 |
SO/17/10 | 20:00 |
Jagiellonia Białystok Romanczuk 2, Makuszewski 682-1
Lech Poznań Moder 82 (k) |
ND/18/10 | 12:30 |
Wisła Płock Gjertsen 871-0
Śląsk Wrocław |
ND/18/10 | 15:00 |
Stal Mielec 0-6
Wisła Kraków Frydrych 10, Brown Forbes 29, Chuca 39, Yeboah 47, 53, Plewka 55 |
ND/18/10 | 17:30 |
Legia Warszawa Pekhart 30, 532-1
Zagłębie Lubin Starzyński 38 (k) |
PN/19/10 | 18:00 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała Sitek 581-2
Warta Poznań Kuzimski 47, Kupczak 86 |
PN/19/10 | 20:30 |
Lechia Gdańsk 0-1
Pogoń Szczecin Gorgon 23 |
8 kolejka | ||
PT/23/10 | 18:00 |
Piast Gliwice Alves 48, Żyro 90 (k)2-2
Wisła Płock Rzeźniczak 51, Uryga 57 |
PT/23/10 | 20:30 |
Zagłębie Lubin Guldan 31-1
Lechia Gdańsk Paixao 72 (k) |
SO/24/10 | 15:00 |
Wisła Kraków Silva 35 (k), Chuca 61, Błaszczykowski 903-0
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
SO/24/10 | 17:30 |
Śląsk Wrocław Praszelik 481-0
Jagiellonia Białystok |
SO/24/10 | 20:00 |
Pogoń Szczecin 0-0
Legia Warszawa |
ND/25/10 | 15:00 |
Raków Częstochowa Lopez 27, 662-1
Stal Mielec Domański 77 |
ND/25/10 | 17:30 |
Lech Poznań Awwad 861-1
Cracovia van Amersfoort 30 |
PN/26/10 | 18:00 |
Warta Poznań 0-1
Górnik Zabrze Jimenez 55 (k) |
9 kolejka | ||
SO/07/11 | 15:00 |
Stal Mielec 0-1
Warta Poznań Kuzimski 88 |
SO/07/11 | 17:30 |
Cracovia Vestenicky 25, Loshaj 87, Thiago 903-1
Jagiellonia Białystok Imaz 39 |
ND/08/11 | 15:00 |
Legia Warszawa Skibicki 67, Lopes 902-1
Lech Poznań Juranović 29 (s) |
ND/08/11 | 17:30 |
Raków Częstochowa 0-0
Wisła Kraków |
PT/20/11 | 18:00 |
Lechia Gdańsk Conrado 56, Paixao 66, Zwoliński 823-2
Śląsk Wrocław Pich 20, Pawłowski 79 |
PT/20/11 | 20:30 |
Górnik Zabrze Jimenez 721-2
Piast Gliwice Świerczok 29, Milewski 66 |
WT/24/11 | 18:00 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała Marzec 23, Ubbink 74 - Sirk 712-1
Zagłębie Lubin Sirk 71 |
ŚR/02/12 | 18:00 |
Wisła Płock 0-0
Pogoń Szczecin |
10 kolejka | ||
SO/07/11 | 20:00 |
Śląsk Wrocław 0-0
Górnik Zabrze |
PN/09/11 | 18:00 |
Pogoń Szczecin Benedyczak 721-1
Podbeskidzie Bielsko-Biała Biliński 29 |
SO/21/11 | 17:30 |
Zagłębie Lubin Chodyna 17, Balić 342-2
Stal Mielec Domański 37, Forsell 50 |
SO/21/11 | 20:00 |
Warta Poznań Grzesik 47, Kuzimski 592-1
Wisła Kraków Mehremić 9 |
ND/22/11 | 12:30 |
Lech Poznań Ishak 33, Moder 48 (k), Ramirez 513-3
Raków Częstochowa Lopez 16, Zawada 31, Szelągowski 90 |
ND/22/11 | 17:30 |
Cracovia 0-1
Legia Warszawa Mladenović 51 |
PN/23/11 | 18:00 |
Piast Gliwice Świerczok 3 (k), Czerwiński 322-0
Lechia Gdańsk |
PN/23/11 | 20:30 |
Jagiellonia Białystok Puljić 13, 46, 66, Imaz 16, Pospisil 625-2
Wisła Płock Kocyła 51, Rasak 71 |
11 kolejka | ||
PT/27/11 | 18:00 |
Wisła Płock 0-1
Cracovia Loshaj 12 |
PT/27/11 | 20:30 |
Górnik Zabrze Jimenez 32 (k), Nowak 602-1
Pogoń Szczecin Żurawski 16 |
SO/28/11 | 15:00 |
Stal Mielec Flis 4, Tomasiewicz 66, Zjawiński 903-1
Jagiellonia Białystok Mystkowski 6 |
SO/28/11 | 17:30 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała 0-2
Śląsk Wrocław Pich 4, Zylla 66 |
SO/28/11 | 20:00 |
Wisła Kraków Forbes 551-2
Zagłębie Lubin Simić 68, Chodyna 86 |
ND/29/11 | 15:00 |
Raków Częstochowa Gutkovskis 90 (k)1-0
Warta Poznań |
ND/29/11 | 17:30 |
Legia Warszawa Kapustka 13, Pekhart 57 (k)2-2
Piast Gliwice Malarczyk 29, Świerczok 79 |
PN/30/11 | 18:00 |
Lechia Gdańsk 0-1
Lech Poznań Ishak 84 (k) |
12 kolejka | ||
PT/04/12 | 20:30 |
Cracovia van Amersfoort 851-1
Wisła Kraków Brown Forbes 61 (k) |
SO/05/12 | 15:00 |
Jagiellonia Białystok Puljić 19, 59, 90 (k), Imaz 284-3
Warta Poznań Kuzimski 15, Jakóbowski 37, Grzesik 43 |
SO/05/12 | 17:30 |
Śląsk Wrocław Pawłowski 711-0
Raków Częstochowa |
SO/05/12 | 20:00 |
Legia Warszawa Pekhart 61, Lopes 902-0
Lechia Gdańsk |
ND/06/12 | 15:00 |
Piast Gliwice Świerczok 101-1
Zagłębie Lubin Mraz 14 |
ND/06/12 | 17:30 |
Lech Poznań Rogne 30, Ishak 44, Tiba 46, Ramirez 534-0
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
PN/07/12 | 18:00 |
Pogoń Szczecin Zahović 43, Drygas 57 (k)2-0
Stal Mielec |
PN/07/12 | 20:30 |
Wisła Płock 0-1
Górnik Zabrze Krawczyk 71 |
13 kolejka | ||
PT/11/12 | 18:00 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała 0-5
Piast Gliwice Świerczok 38, 41 (k), Malarczyk 60, Milewski 83, Alves 90 |
PT/11/12 | 20:30 |
Zagłębie Lubin Drazić 61 (k), Kruk 902-1
Śląsk Wrocław Exposito 23 |
SO/12/12 | 15:00 |
Warta Poznań Jakóbowski 461-2
Pogoń Szczecin Gorgon 7, Zahović 11 |
SO/12/12 | 17:30 |
Górnik Zabrze 0-2
Cracovia an Amersfoort 43 (k), Siplak 63 |
SO/12/12 | 20:00 |
Wisła Kraków Yeboah 121-2
Legia Warszawa Pekhart 81 (k), 89 |
ND/13/12 | 15:00 |
Stal Mielec Prokić 271-1
Lech Poznań Tiba 87 |
ND/13/12 | 17:30 |
Raków Częstochowa Niewulis 17, Schwarz 52 (k), 76 (k)3-2
Jagiellonia Białystok Makuszewski 69, Imaz 90 |
PN/14/12 | 18:00 |
Lechia Gdańsk 0-1
Wisła Płock Lagator 65 |
14 kolejka | ||
CZ/17/12 | 18:00 |
Śląsk Wrocław Puerto 5, Pawłowski 542-1
Warta Poznań Janicki 75 |
PT/18/12 | 18:00 |
Wisła Płock Tuszyński 13, Uryga 21, Lagator 38, Lewandowski 774-1
Podbeskidzie Bielsko-Biała Lagator 69 (s) |
PT/18/12 | 20:30 |
Legia Warszawa Slisz 17, Pekhart 242-3
Stal Mielec Domański 5 (k), 43 (k), Tomasiewicz 60 (k) |
SO/19/12 | 15:00 |
Pogoń Szczecin Kucharczyk 901-0
Zagłębie Lubin |
SO/19/12 | 17:30 |
Cracovia 0-3
Lechia Gdańsk Pietrzak 15, Gajos 81, Mihalik 90 |
SO/19/12 | 20:00 |
Lech Poznań 0-1
Wisła Kraków Błaszczykowski 67 |
ND/20/12 | 15:00 |
Piast Gliwice 0-0
Raków Częstochowa |
ND/20/12 | 17:30 |
Jagiellonia Białystok Imaz 521-0
Górnik Zabrze |
15 kolejka | ||
PT/29/01 | 18:00 |
Zagłębie Lubin 0-2
Wisła Płock Szwoch 23 (k), Kocyła 30 |
PT/29/01 | 20:30 |
Raków Częstochowa 0-1
Pogoń Szczecin Benedyczak 58 |
SO/30/01 | 15:00 |
Warta Poznań Kiełb 701-0
Cracovia |
SO/30/01 | 17:30 |
Lechia Gdańsk 0-2
Jagiellonia Białystok Imaz 3, Puljić 84 |
SO/30/01 | 20:00 |
Górnik Zabrze Sobczyk 71-1
Lech Poznań Rogne 60 |
ND/31/01 | 15:00 |
Wisła Kraków Burliga 5, Sadlok 12, Brown Forbes 203-4
Piast Gliwice Świerczok 37, 90 (k), Steczyk 39, Vida 90 |
ND/31/01 | 17:30 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała Janicki 481-0
Legia Warszawa |
PN/01/02 | 18:00 |
Stal Mielec 0-0
Śląsk Wrocław |
16 kolejka | ||
PT/05/02 | 18:00 |
Lechia Gdańsk Nalepa 331-1
Warta Poznań Rybicki 72 |
PT/05/02 | 20:30 |
Lech Poznań 0-0
Zagłębie Lubin |
SO/06/02 | 15:00 |
Piast Gliwice Żyro 23, Sokołowski 582-0
Śląsk Wrocław |
SO/06/02 | 17:30 |
Pogoń Szczecin Smoliński 431-0
Cracovia |
SO/06/02 | 20:00 |
Legia Warszawa Luquinhas 29, Pekhart 64 (k)2-0
Raków Częstochowa |
ND/07/02 | 15:00 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała Biliński 79, 902-1
Górnik Zabrze Koj 10 |
ND/07/02 | 17:30 |
Wisła Kraków Sadlok 55, Brown Forbes 882-0
Jagiellonia Białystok |
CZ/04/03 | 20:30 |
Stal Mielec Jankowski 61, Matras 872-2
Wisła Płock Tuszyński 13, Michalski 49 |
17 kolejka | ||
PT/12/02 | 20:30 |
Śląsk Wrocław Scalet 231-1
Wisła Kraków Yeboah 30 |
SO/13/02 | 15:00 |
Cracovia van Amersfoort 42 (k)1-1
Podbeskidzie Bielsko-Biała Hora 25 |
SO/13/02 | 17:30 |
Pogoń Szczecin 0-0
Piast Gliwice |
SO/13/02 | 20:00 |
Raków Częstochowa 0-1
Lechia Gdańsk Kubicki 2 |
ND/14/02 | 15:00 |
Wisła Płock Susnjara 731-0
Lech Poznań |
ND/14/02 | 17:30 |
Jagiellonia Białystok Imaz 4 (k)1-1
Legia Warszawa Pekhart 18 (k) |
PN/15/02 | 18:00 |
Warta Poznań Trałka 751-0
Zagłębie Lubin |
PN/15/02 | 20:30 |
Górnik Zabrze Wiśniewski 64, Krawczyk 902-1
Stal Mielec Kolew 6 |
18 kolejka | ||
PT/19/02 | 18:00 |
Stal Mielec 0-0
Cracovia |
PT/19/02 | 20:30 |
Wisła Kraków Zech 31 (s), Brown Forbes 452-1
Pogoń Szczecin Gorgon 48 |
SO/20/02 | 15:00 |
Legia Warszawa Mladenović 10 (k), 40, Kapustka 16, Luquinhas 49, 805-2
Wisła Płock Lagator 43, Lesniak 45 |
SO/20/02 | 17:30 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała Janicki 131-1
Jagiellonia Białystok Wdowik 53 |
SO/20/02 | 20:00 |
Lechia Gdańsk Gajos 24, Paixao 412-0
Górnik Zabrze |
ND/21/02 | 15:00 |
Zagłębie Lubin Szysz 131-2
Raków Częstochowa Lopez 29, Balić 81 (s) |
ND/21/02 | 17:30 |
Lech Poznań Johannsson 571-0
Śląsk Wrocław |
PN/22/02 | 18:00 |
Piast Gliwice 0-1
Warta Poznań Kuzimski 58 |
19 kolejka | ||
PT/26/02 | 18:00 |
Raków Częstochowa Niewulis 531-0
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
PT/26/02 | 20:30 |
Warta Poznań Kuzimski 461-2
Lech Poznań Johannsson 80, Tiba 90 |
SO/27/02 | 15:00 |
Stal Mielec 0-1
Lechia Gdańsk Zwoliński 45 |
SO/27/02 | 17:30 |
Jagiellonia Białystok 0-1
Piast Gliwice Alves 90 |
SO/27/02 | 20:00 |
Górnik Zabrze Jimenez 45 (k)1-2
Legia Warszawa Kapustka 4, Kostorz 82 |
ND/28/02 | 12:30 |
Wisła Płock Rasak 671-3
Wisła Kraków Boguski 82, 90, Radaković 85 |
ND/28/02 | 15:00 |
Cracovia Simić 30 (s), Piszczek 722-4
Zagłębie Lubin Szysz 10, Starzyński 44, 55 (k), Simić 86 |
ND/28/02 | 17:30 |
Śląsk Wrocław Exposito 44, 452-1
Pogoń Szczecin Bartkowski 11 |
20 kolejka | ||
PT/05/03 | 20:30 |
Wisła Kraków 0-0
Górnik Zabrze |
SO/06/03 | 15:00 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała Rundić 31 (k), Biliński 882-2
Lechia Gdańsk Conrado 44, Kopacz 85 |
SO/06/03 | 17:30 |
Zagłębie Lubin Starzyński 62 (k), 90, Szysz 883-0
Jagiellonia Białystok |
SO/06/03 | 20:00 |
Raków Częstochowa 0-0
Cracovia |
ND/07/03 | 12:30 |
Piast Gliwice Lipski 61, Alves 712-1
Stal Mielec Kolew 8 |
ND/07/03 | 15:00 |
Pogoń Szczecin 0-1
Lech Poznań Salamon 40 |
ND/07/03 | 17:30 |
Śląsk Wrocław 0-1
Legia Warszawa Wszołek 64 |
PN/08/03 | 18:00 |
Warta Poznań Baku 3, 592-0
Wisła Płock |
21 kolejka | ||
PT/12/03 | 18:00 |
Cracovia Hanca 611-1
Śląsk Wrocław Piasecki 89 |
PT/12/03 | 20:30 |
Jagiellonia Białystok 0-1
Pogoń Szczecin Kucharczyk 64 |
SO/13/03 | 15:00 |
Wisła Płock Tuszyński 56, Wolski 702-2
Raków Częstochowa Piątkowski 72, Lopez 81 (k) |
SO/13/03 | 17:30 |
Lechia Gdańsk Paixao 64 (k), Udovicić 902-0
Wisła Kraków |
SO/13/03 | 20:00 |
Legia Warszawa Mladenović 3, 60, Wszołek 303-2
Warta Poznań Grzesik 26, Kupczak 79 (k) |
ND/14/03 | 15:00 |
Górnik Zabrze Krawczyk 21, Manneh 652-0
Zagłębie Lubin |
ND/14/03 | 17:30 |
Lech Poznań 0-0
Piast Gliwice |
PN/15/03 | 18:00 |
Stal Mielec Getinger 52, Flis 702-1
Podbeskidzie Bielsko-Biała Biliński 32 |
22 kolejka | ||
PT/19/03 | 18:00 |
Piast Gliwice Świerczok 7, Steczyk 622-0
Cracovia |
PT/19/03 | 20:30 |
Pogoń Szczecin Kucharczyk 691-0
Lechia Gdańsk |
SO/20/03 | 15:00 |
Śląsk Wrocław 0-0
Wisła Płock |
SO/20/03 | 17:30 |
Raków Częstochowa 0-0
Górnik Zabrze |
SO/20/03 | 20:00 |
Lech Poznań Skóraś 12, Ishak 402-3
Jagiellonia Białystok Cernych 2, Nastić 72, Wdowik 87 |
ND/21/03 | 12:30 |
Warta Poznań Baku 70, Kuzdra 902-0
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
ND/21/03 | 15:00 |
Wisła Kraków Brown Forbes 75, Frydrych 88 (k), Savić 903-1
Stal Mielec Tomasiewicz 60 |
ND/21/03 | 17:30 |
Zagłębie Lubin 0-4
Legia Warszawa Pekhart 6 (k), 13, 19, 63 |
23 kolejka | ||
SO/03/04 | 12:30 |
Wisła Płock 0-1
Piast Gliwice Chrapek 54 |
SO/03/04 | 17:30 |
Legia Warszawa Mladenović 4, Pekhart 10, 14 (k), Wieteska 294-2
Pogoń Szczecin Frączczak 45, Drygas 83 (k) |
SO/03/04 | 20:00 |
Cracovia Siplak 45, van Amersfoort 562-1
Lech Poznań Ishak 28 |
PN/05/04 | 12:30 |
Górnik Zabrze Jimenez 691-2
Warta Poznań Grzesik 30, Kupczak 50 |
PN/05/04 | 15:00 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała Ubbink 13, Niepsuj 472-0
Wisła Kraków |
PN/05/04 | 17:30 |
Jagiellonia Białystok 0-1
Śląsk Wrocław Exposito 45 |
PN/05/04 | 20:00 |
Lechia Gdańsk Zwoliński 6, Maloca 22, Udovicić 643-1
Zagłębie Lubin Szysz 45 |
ŚR/05/05 | 19:00 |
Stal Mielec 0-1
Raków Częstochowa Lopez 90 (k) |
24 kolejka | ||
PT/09/04 | 18:00 |
Jagiellonia Białystok Bida 26, Romanczuk 372-1
Cracovia Thiago 14 |
PT/09/04 | 20:30 |
Wisła Kraków Frydrych 39 (k)1-2
Raków Częstochowa Tijanić 33, Cebula 63 |
SO/10/04 | 15:00 |
Pogoń Szczecin Benedyczak 16, Kucharczyk 652-0
Wisła Płock |
SO/10/04 | 17:30 |
Warta Poznań 0-0
Stal Mielec |
SO/10/04 | 20:00 |
Śląsk Wrocław Exposito 71-1
Lechia Gdańsk Makowski 34 |
ND/11/04 | 15:00 |
Zagłębie Lubin Szysz 73, Oko 902-1
Podbeskidzie Bielsko-Biała Biliński 8 |
ND/11/04 | 17:30 |
Lech Poznań 0-0
Legia Warszawa |
PN/12/04 | 18:00 |
Piast Gliwice Świerczok 28, Evangelou 52 (s)2-0
Górnik Zabrze |
25 kolejka | ||
PT/16/04 | 18:00 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała 0-2
Pogoń Szczecin Kozłowski 33, Kowalczyk 64 (k) |
PT/16/04 | 20:30 |
Górnik Zabrze Manneh 261-1
Śląsk Wrocław Piasecki 70 |
SO/17/04 | 15:00 |
Lechia Gdańsk Zwoliński 87, Paixao 90 (k)2-2
Piast Gliwice Steczyk 29, Sokołowski 48 |
SO/17/04 | 17:30 |
Raków Częstochowa Tudor 10, Piątkowski 29, Cebula 563-1
Lech Poznań Ishak 49 |
SO/17/04 | 20:00 |
Wisła Kraków 0-1
Warta Poznań Kuzimski 88 |
ND/18/04 | 12:30 |
Stal Mielec 0-2
Zagłębie Lubin Starzyński 38 (k), Szysz 73 |
ND/18/04 | 15:00 |
Wisła Płock Szwoch 78, Uryga 902-2
Jagiellonia Białystok Imaz 35, Bida 61 |
ND/18/04 | 17:30 |
Legia Warszawa 0-0
Cracovia |
27 kolejka | ||
PT/23/04 | 18:00 |
Raków Częstochowa Tijanić 48, Cebula 852-0
Śląsk Wrocław |
PT/23/04 | 20:30 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała Roginić 741-0
Lech Poznań |
SO/24/04 | 15:00 |
Górnik Zabrze 0-2
Wisła Płock Tuszyński 61, Szwoch 80 |
SO/24/04 | 17:30 |
Zagłębie Lubin Baszkirow 33, Kruk 362-2
Piast Gliwice Świerczok 21, 82 |
SO/24/04 | 20:00 |
Wisła Kraków 0-0
Cracovia |
ND/25/04 | 12:30 |
Warta Poznań Trałka 40, Baku 862-0
Jagiellonia Białystok |
ND/25/04 | 15:00 |
Stal Mielec Flis 221-0
Pogoń Szczecin |
ND/25/04 | 17:30 |
Lechia Gdańsk 0-1
Legia Warszawa Pekhart 71 (k) |
28 kolejka | ||
ŚR/28/04 | 19:00 |
Jagiellonia Białystok 0-0
Raków Częstochowa |
PT/30/04 | 18:00 |
Wisła Płock Kocyła 741-3
Lechia Gdańsk Paixao 6 (k), Kopacz 81, Ceesay 90 |
PT/30/04 | 20:30 |
Śląsk Wrocław 0-0
Zagłębie Lubin |
SO/01/05 | 15:00 |
Legia Warszawa 0-0
Wisła Kraków |
SO/01/05 | 17:30 |
Pogoń Szczecin Kurzawa 601-1
Warta Poznań Baku 54 |
SO/01/05 | 20:00 |
Lech Poznań Puchacz 801-2
Stal Mielec Kraweć 89 (s), de Amo 90 |
PN/03/05 | 15:00 |
Piast Gliwice Świerczok 44, 572-0
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
PN/03/05 | 17:30 |
Cracovia Hanca 31-0
Górnik Zabrze |
29 kolejka | ||
PT/07/05 | 18:00 |
Górnik Zabrze Jimenez 29, 64 (k), Sobczyk 713-1
Jagiellonia Białystok Puljić 15 |
PT/07/05 | 20:30 |
Zagłębie Lubin Podliński 701-1
Pogoń Szczecin Kucharczyk 8 |
SO/08/05 | 15:00 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała Hora 51-1
Wisła Płock Szwoch 28 (k) |
SO/08/05 | 17:30 |
Lechia Gdańsk Paixao 691-1
Cracovia Rapa 25 |
SO/08/05 | 20:00 |
Wisła Kraków Błaszczykowski 781-2
Lech Poznań Ishak 12, Tiba 61 |
ND/09/05 | 15:00 |
Warta Poznań Nawrocki 40, Rodriguez 902-3
Śląsk Wrocław Exposito 49, 59, Pich 82 |
ND/09/05 | 17:30 |
Stal Mielec 0-0
Legia Warszawa |
PN/10/05 | 18:00 |
Raków Częstochowa Gutkovskis 321-0
Piast Gliwice |
30 kolejka | ||
ND/16/05 | 17:30 |
Cracovia 0-1
Warta Poznań Baku 82 |
ND/16/05 | 17:30 |
Jagiellonia Białystok Puljić 9 (k), Prikryl 782-1
Lechia Gdańsk Fila 61 |
ND/16/05 | 17:30 |
Lech Poznań Ramirez 91-1
Górnik Zabrze Nowak 77 |
ND/16/05 | 17:30 |
Legia Warszawa Lopes 241-0
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
ND/16/05 | 17:30 |
Piast Gliwice Świerczok 17, Alves 832-3
Wisła Kraków Sokołowski 11 (s), Savić 24, Starzyński 43 |
ND/16/05 | 17:30 |
Pogoń Szczecin Frączczak 701-3
Raków Częstochowa Arsenić 31, Lopez 67, Arak 77 |
ND/16/05 | 17:30 |
Śląsk Wrocław Mączyński 71-1
Stal Mielec Jankowski 90 |
ND/16/05 | 17:30 |
Wisła Płock Tuszyński 8, Wolski 26, Szwoch 56, Uryga 894-0
Zagłębie Lubin |
Piłka na żywo
PKO Ekstraklasa więcej
M | Pkt | Br | ||
1 | Jagiellonia Białystok | 33 | 60 | 74-45 |
2 | Śląsk Wrocław | 33 | 60 | 48-30 |
3 | Legia Warszawa | 32 | 53 | 48-38 |
4 | Górnik Zabrze | 33 | 53 | 45-40 |
5 | Pogoń Szczecin | 33 | 52 | 58-38 |
6 | Raków Częstochowa | 33 | 52 | 53-37 |
7 | Lech Poznań | 32 | 52 | 45-38 |
8 | Zagłębie Lubin | 32 | 44 | 40-47 |
9 | Piast Gliwice | 33 | 43 | 38-34 |
10 | Stal Mielec | 33 | 43 | 40-45 |
11 | Widzew Łódź | 32 | 42 | 41-44 |
12 | Cracovia | 33 | 39 | 45-44 |
13 | Radomiak Radom | 33 | 38 | 40-55 |
14 | Warta Poznań | 32 | 37 | 33-39 |
15 | Puszcza Niepołomice | 33 | 37 | 38-49 |
16 | Korona Kielce | 33 | 35 | 38-43 |
17 | Ruch Chorzów | 33 | 29 | 38-55 |
18 | ŁKS Łódź | 32 | 21 | 30-71 |